Czasami jedno konto na Instagramie to za mało. Ola Kwaśniewska założyła więc drugie. Pokazuje tam coś całkiem innego

Na jej pierwszym koncie oprócz ciekawych zdjęć, furorę robiły zabawne hasztagi. No nowym profilu ich zabraknie. Ale dostaniemy coś całkiem innego. I równie fajnego!
Drugie konto Oli Czasami jedno konto na Instagramie to za mało. Aleksandra Kwaśniewska założyła drugie konto na Instagramie. Będzie na nim zamieszczać jedynie zdjęcia ze swoich podróży. Aleksandra Kwaśniewska założyła drugie konto na Instagramie. Na jej pierwszym koncie oprócz ciekawych zdjęć, furorę robiły zabawne hasztagi. No nowym profilu ich zabraknie. Ale dostaniemy coś całkiem innego. I równie fajnego! Ola Kwaśniewska na swój Instagram wrzucała wszystko: selfie, zdjęcia zwierzaków, obrazki z wakacji, fotki sprzed lat. Taki miks podobał się fanom, ale niekoniecznie jej samej więc postanowiła to jakoś uporządkować. W tym celu założyła drugie konto, na którym pojawiać się będą jedynie zdjęcia z jej podróży. "Jak mawiał Ryszard Kapuściński: "Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej". Dlatego też, by przestrzec przed tą kosztowną dolegliwością, postanowiłam zacząć zbierać swe zdjęcia podróżne w osobne konto na Instagramie. Nie są to wprawdzie selfiaki ani zdjęcia stóp na plaży, ale może Was zrażą mimo wszystko :)" - napisała. Wszystkie fotografie są czarno-białe i musimy przyznać, że zrobiły na nas spore wrażenie. Kto by pomyślał, że Ola ma taki talent!

Ola Kwaśniewska na swój Instagram wrzucała wszystko: selfie, zdjęcia zwierzaków, obrazki z wakacji, fotki sprzed lat. Taki miks podobał się fanom, ale niekoniecznie jej samej więc postanowiła to jakoś uporządkować. W tym celu założyła drugie konto, na którym pojawiać się będą jedynie zdjęcia z jej podróży.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Jak mawiał Ryszard Kapuściński: "Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej". Dlatego też, by przestrzec przed tą kosztowną dolegliwością, postanowiłam zacząć zbierać swe zdjęcia podróżne w osobne konto na Instagramie. Nie są to wprawdzie selfiaki ani zdjęcia stóp na plaży, ale może Was zrażą mimo wszystko :) - napisała.

Wszystkie fotografie są czarno-białe i musimy przyznać, że zrobiły na nas spore wrażenie. Kto by pomyślał, że Ola ma taki talent!

 

aga

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS