Doda na koncercie. Jest gorąco, więc kreacje są skąpe. I to bardzo! Aż nie wiemy, na czym tu skupić wzrok

Ogromne dekolty, seksowne prześwity, obcisłe majtki. Koncerty Dody, poza wrażeniami muzycznymi, to prawdziwa parada seksownych kreacji.
Doda na koncercie Jest gorąco, więc kreacje są skąpe. I to bardzo! Ogromne dekolty, seksowne prześwity, obcisłe majtki. Koncerty Dody, poza wrażeniami muzycznymi, to prawdziwa parada seksownych kreacji. Ogromne dekolty, seksowne prześwity, obcisłe majtki. Koncerty Dody, poza wrażeniami muzycznymi, to prawdziwa parada seksownych kreacji. Trwa właśnie tegoroczna trasa koncertowa Dody. Te zdjęcia dają nam jakieś pojęcie, jak gorące są jej występy. I jak skąpe są jej kreacje. Wiele z nich odsłania naprawdę dużo, jak na przykład czerwona sukienka z ogromnym dekoltem, niemal przezroczysta na brzuchu i pośladkach. Tegoroczny sezon koncertowy Doda zakończy we wrześniu. Domyślamy się, że nie tylko odpocznie, ale też pomyśli o swoim życiu prywatnym. Niedawno zaręczyła się z Emilem Haidarem, a w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że powoli zaczyna myśleć o nim jako o mężu. Można pomyśleć, że złagodniała, ale na jednym z ostatnich koncertów pokazała pazur. A właściwie środkowy palec. Agnieszce Szulim.

Trwa właśnie tegoroczna trasa koncertowa Dody. Te zdjęcia dają nam jakieś pojęcie, jak gorące są jej występy. I jak skąpe są jej kreacje. Wiele z nich odsłania naprawdę dużo, jak na przykład czerwona sukienka z ogromnym dekoltem, niemal przezroczysta na brzuchu i pośladkach.

Pupcia nawet dosyć fajna.
Widzę, że jak zwykle seksownie się ubierasz, a wszystko zależy od pogody oraz Twojego boskiego ciała, które słusznie eksponujesz. Jak dla mnie, podobasz mi się w sukienkach, gdyż w nich jest coś, co od lat przyciągało uwagę mężczyzn - jeden z internautów zdecydował się na dłuższy wpis.
<< SEKSOWNA DODA NA KONCERTACH >>

Tegoroczny sezon koncertowy Doda zakończy we wrześniu. Domyślamy się, że nie tylko odpocznie, ale też pomyśli o swoim życiu prywatnym. Niedawno zaręczyła się z Emilem Haidarem, a w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że powoli zaczyna myśleć o nim jako o mężu.

Można pomyśleć, że złagodniała, ale na jednym z ostatnich koncertów pokazała pazur. A właściwie środkowy palec. Agnieszce Szulim. Sami zobaczcie.

alex

Doda Aplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (9)
Doda na koncercie. Jest gorąco, więc kreacje są skąpe. I to bardzo! Aż nie wiemy, na czym tu skupić wzrok
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 9 razy 5

  Dlaczego nie dajecie informacji w którym domu wczasowym koncertuje? Dużo ludzi jest na wakacjach, jak ja, może byliby zainteresowani, gdyby się dowiedzieli, że w salce koła gospodyń wiejskich w ich miejscowości wypoczynkowej akurat koncertuje Doda....

 • samozwaniec

  Oceniono 16 razy 4

  Jak sie nie potrafi spiewac i nie mialo sie NIGDY zadnego przeboju to trzeba dupe pokazac i sztuczne cycki.Ona tak wlasnie mysli,dlatego sadze,ze jest juz skonczona.Za rok bedzie dziecko i gotowanie obiadow mezowi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Chyba powoli do niej dociera, że się skończyła i nie pozostało jej nic oprócz wyglądu.

 • Gość: Monia

  Oceniono 1 raz 1

  Dzidzia piernik jak nic...

 • Gość: tadek

  0

  wziela kolorowe czasopismo z wizerunkiem d i powiedziala ''d... a to ta najmadrzejsza z calej wsi (usmieszek) '' , czy chodzilo jej globalna krajowa czy moze wioske woodstock ...

 • Gość: marla

  Oceniono 2 razy 0

  festyniarskie wdzianka.

 • pannamigootka

  Oceniono 4 razy 0

  Co się tak podniecacie ? Doda w ten sposób współobywateli uduchawia . Rolniku , rzeźniku po co masz iść do kościoła na sumę z rana ., idź na koncert Dody , ona cię swoimi piersiami ( nie wypominam ,że sztuczne) i zadkiem ( nie wiem czy prawdziwy ) skutecznie uduchowi . Rzeźnik zauważy, że pierś z kurczaka , jest w kształcie serca co wyda mu się niezwykle romantyczne , rolnik na polu buraka ćwikłowego i marchewki poczuje się jak wniebowzięty.Taka jest Doda jedyna , wyjątkowa nasza królowa światowa. I tylko jedno z szarym , nijakim tłumem ją łączy .. czyli to ,że kupuje w biedronce:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX