Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczyli się! Pierścionek z OGROMNYM brylantem. "Albo grubo, albo wcale"

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczeni! Na to wskazuje zdjęcie z Facebooka, jednak wątpliwości zasiała sama partnerka boksera, która pierścionka nie włożyła na serdeczny palec.
Artur Szpilka zaręczył się! Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczeni! Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczeni! Na to wskazuje zdjęcie z Facebooka, jednak wątpliwości zasiała sama partnerka boksera, która pierścionka nie włożyła na serdeczny palec. Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka to barwna, nieco kontrowersyjna, choć bardzo zgrana para. Czy właśnie przenieśli swój związek na inny poziom? Na to wskazywałoby to zdjęcie z Facebooka boksera. Cena pierścionka? Nie liczcie na to, że sportowiec zdradzi, jaką kwotę na niego przeznaczył. Czy jednak para faktycznie się zaręczyła? Sądząc z morza gratulacji - tego właśnie wszyscy im życzą, jednak ziarno wątpliwości zasiała sama Wybrańczyk, która na Instagramie pozuje z pierścionkiem nie na serdecznym palcu. Oczywiście, być może to tylko zawoalowane przesłanie partnerki Szpilki (zauważyliście, na którym jest palcu?) lub wyraz jej buńczucznej natury (kto jak kto po niej można byłoby się spodziewać, że wbrew konwenansom będzie go nosić na każdym innym palcu poza serdecznym), może jest zwyczajnie za duży, a może to w ogóle nie jest pierścionek zaręczynowy? Para kiedyś zapewniała, że nie śpieszy im się do ślubu. Nie planujemy na razie i chyba nie będziemy planować - mówiła Wybrańczyk w rozmowie z Kafeteria.tv. - Ja już swój ślub kiedyś miałam, miałam welon, więc mi to wystarczy. Warto też zauważyć, że Szpilka właśnie dopisał do listy zwycięstw kolejne - uległ mu Yasmany Consuegra. Po walce na Facebooku Szpilki pojawiło się zdjęcie z - jak mniemy prezentem za wygraną - ogromnym złotym zegarkiem. Prezent dla partnerki, która - jak sam wielokrotnie zapewniał - bardzo go wspiera, wydaje się także całkowicie zrozumiały.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka to barwna, nieco kontrowersyjna, choć bardzo zgrana para. Czy właśnie przenieśli swój związek na inny poziom? Na to wskazywałoby to zdjęcie z Facebooka boksera.

.

Kamila WybrańczykScreen z Facebook.com/pages/Artur-Szpilka

Cena pierścionka? Nie liczcie na to, że sportowiec zdradzi, jaką kwotę na niego przeznaczył.

.

Czy jednak para faktycznie się zaręczyła? Sądząc z morza gratulacji tego właśnie wszyscy im życzą, jednak ziarno wątpliwości zasiała sama Wybrańczyk, która na Instagramie pozuje z pierścionkiem nie na serdecznym palcu.

Kamila WybrańczykScreen z Instagram.com/kamiszkolandia/

Oczywiście, być może to tylko zawoalowane przesłanie partnerki Szpilki (zauważyliście, na którym jest palcu?) lub wyraz jej buńczucznej natury (kto jak kto po niej można byłoby się spodziewać, że wbrew konwenansom będzie go nosić na każdym innym palcu poza serdecznym), może jest zwyczajnie za duży, a może to w ogóle nie jest pierścionek zaręczynowy? Para kiedyś zapewniała, że nie śpieszy im się do ślubu.

Nie planujemy na razie i chyba nie będziemy planować - mówiła Wybrańczyk w rozmowie z Kafeteria.tv. - Ja już swój ślub kiedyś miałam, miałam welon, więc mi to wystarczy.

Warto też zauważyć, że Szpilka właśnie dopisał do listy zwycięstw kolejne - uległ mu Yasmany Consuegra. Po walce na Facebooku Szpilki pojawiło się zdjęcie z - jak mniemy prezentem za wygraną - ogromnym złotym zegarkiem. Prezent dla partnerki, która - jak sam wielokrotnie zapewniał - bardzo go wspiera, wydaje się także całkowicie zrozumiały.

Artur SzpilkaScreen z Facebook.com/pages/Artur-Szpilka

karo
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (13)
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zaręczyli się! Pierścionek z OGROMNYM brylantem. "Albo grubo, albo wcale"
Zaloguj się
 • Gość: bubu

  Oceniono 31 razy 31

  Jaka "szpilka" ....taka panienka....

 • baba_jaga

  Oceniono 26 razy 24

  Szpilka ma tak mózg obity, że kupił lasce za duży pierścionek i dla tego włożyła go na większy palec.........................................oj tam i cała historyja ;-)

 • Gość: Edyta Górniak

  Oceniono 13 razy 13

  Wieś tańczy i śpiewa w butach z wystającą słomą...
  Buraki jakich mało, a szpila obija kelnerów i czesto na deskach już leży.

  Taki Głowacki skromny i normalny chłopak jest mistrzem WBO, Szpilka kryminalista powinien mu się w pas kłaniać i uczyć od niego ogłady....

 • no_nick

  Oceniono 8 razy 8

  Macie jeszcze coś z serii "Drech kryminalista i jego panienka + błyskotki" fascynują mnie takie historie. Pomyśleć że na witrynie Gazety widniało kiedyś "Nam nie jest wszystko jedno"...

 • Gość: Z.

  Oceniono 6 razy 6

  Takie sobie burakowo

 • Gość: kobieta

  Oceniono 4 razy 4

  gdzie ten ogromny brylant ??? Bo ja widze malestwa co dobiero polaczone razem maja tworzyc "grubo " hhahhahha

 • Gość: Edyta Górniak

  Oceniono 4 razy 4

  Wieś tańczy i śpiewa, buractwo się ze słomy wylewa...

  A taki Głowacki skromny chłopak i jest mistrzem WBO. Szpilka kryminalista z rynsztoku powinien się mu w pas kłaniać.

 • Gość: RADEMENES

  Oceniono 3 razy 1

  RECYDYWA JEDYNE CO POTRAFI TO LAć PO GĘBIE TEGO SIE NAUCZYŁ ZA KAŻDĄ ODSIADKĄ / PO CO MU DOBRY TRENER LEPIEJ GO WSADZIĆ I TRENING NA / A CO DO LASKI PRZYPISANA BLACHARA BO JAK ODEJDZIE TO WP.....L ALE SZPILA MA KASĘ TO I LASKA JEST / POZDRO DOBRY KUMPEL.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX