Rodzina zmarłej Bobbi Kristiny Brown oskarża o jej śmierć jej chłopaka. Nick Gordon przerywa milczenie

Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon byli parą. Córka Whitney Houston zmarła po podtopieniu w wannie, jej rodzina pozwała go o 10 mln dolarów.
Nick Gordon przerywa milczenie Rodzina zmarłej Bobbi Kristiny Brown oskarża o jej śmierć jej chłopaka. Nick Gordon został oskarżony przez bliskich Bobbi Kristiny Brown o doprowadzenie do jej śmierci. Teraz Gordon... złożył zmarłej wyznanie miłości na Twitterze. Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon byli parą. Córka Whitney Houston zmarła po podtopieniu w wannie, jej rodzina pozwała go o 10 mln dolarów. Nick Gordon został oskarżony przez bliskich Bobbi Kristiny Brown o "doprowadzenie do jej śmierci przez zaniedbanie". Zdaniem rodziny zmarłej chłopak podał dziewczynie "toksyczny koktajl leków", a potem "włożył do wanny twarzą do dołu". Złożony w sądzie cywilnym pozew opiewa na 10 mln dolarów. Prawnik Gordona uważa, że oskarżenia są bez pokrycia i jest to zwykłe pomówienie. Dziś Gordon przerywa milczenie. Złożył zmarłej wyznanie miłości na Twitterze. "Gdy patrzę czasem na nasze wspólne zdjęcia, na przemian śmieje się i płaczę @REALbkBrown #happymemories" - napisał na prywatnym koncie, po czym dodał: "Jestem szczęśliwy, że miałem Bobbi w swoim życiu. Zawszę będę cię kochał". Według pozwu, ich ostatnie godziny razem wyglądały nieprzyjemnie. Opierając się na zeznaniach wspólnego znajomego pary, rodzina Bobbi Kristiny twierdzi, że po całonocnym piciu alkoholu i braniu kokainy Nick wrócił do domu, oglądał prywatne nagrania wideo z Bobbi, po czym oskarżył ją o zdradę. Wybuchła gwałtowna kłótnia (hałasy potwierdziła sąsiadka). Nick i Bobbi mieli wrzeszczeć na siebie, biegać po pokojach "aż nagle wszystko ucichło". Nick miał podać jej "toksyczny koktajl leków, po którym straciła przytomność" i "umieścić ją w wannie, co z kolei wywołało uszkodzenie mózgu". Bobbi Kristina Brown od stycznia przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan stale się pogarszał, a pod koniec czerwca rodzina zadecydowała o przeniesieniu Brown do hospicjum. 26 lipca napłynęło stamtąd oficjalnie oświadczenie, potwierdzające doniesienia o śmierci dziewczyny.

Nick Gordon został oskarżony przez bliskich Bobbi Kristiny Brown o "doprowadzenie do jej śmierci przez zaniedbanie". Zdaniem rodziny zmarłej chłopak podał dziewczynie "toksyczny koktajl leków", a potem "włożył do wanny twarzą do dołu". Złożony w sądzie cywilnym pozew opiewa na 10 mln dolarów. Prawnik Gordona uważa, że oskarżenia są bez pokrycia i jest to zwykłe pomówienie. Dziś Gordon przerywa milczenie. Złożył zmarłej wyznanie miłości na Twitterze.

Gdy patrzę czasem na nasze wspólne zdjęcia, na przemian śmieje się i płaczę @REALbkBrown #happymemories - napisał na prywatnym koncie, po czym dodał - Jestem szczęśliwy, że miałem Bobbi w swoim życiu. Zawszę będę cię kochał.

Według pozwu, ich ostatnie godziny razem wyglądały nieprzyjemnie. Opierając się na zeznaniach wspólnego znajomego pary, rodzina Bobbi Kristiny twierdzi, że po całonocnym piciu alkoholu i braniu kokainy Nick wrócił do domu, oglądał prywatne nagrania wideo z Bobbi po czym oskarżył ją o zdradę. Wybuchła gwałtowna kłótnia (hałasy potwierdziła sąsiadka). Nick i Bobbi mieli wrzeszczeć na siebie, biegać po pokojach "aż nagle wszystko ucichło". Nick miał podać jej "toksyczny koktajl leków, po którym straciła przytomność" i "umieścić ją w wannie, co z kolei wywołało uszkodzenie mózgu".

Bobbi Kristina Brown Instagram.com/realbkristinahg

Bobbi Kristina Brown od stycznia przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan stale się pogarszał, a pod koniec czerwca rodzina zadecydowała o przeniesieniu Brown do hospicjum. 26 lipca napłynęło stamtąd oficjalnie oświadczenie, potwierdzające doniesienia o śmierci dziewczyny.  Pogrzeb, który odbył się w niedzielę 2 sierpnia, zakończył się skandalem. W trakcie ceremonii ciotka Bobbi Kristiny, Leolah Brown (siostra Bobby'ego Browna, ojca Bobbi) zaczęła krzyczeć w trakcie laudacji wygłaszanej przez inną ciotkę zmarłej, Pat Houston. Menadżerka Whitney i żona jej brata rzekomo używała swojej fundacji do defraudowania środków przekazywanych dla córki Whitney Houson. Leolah została wyrzucona za drzwi.

Niecałe 2 tygodnie po śmierci Bobbi tabloid opublikował jej zdjęcie z hospicjum. Według amerykańskich mediów wykonał je kilka godzin przed śmiercią i sprzedał ktoś z rodziny dziewczyny. Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie w jej mieszkaniu pod koniec stycznia. Uszkodzenia mózgu okazały się jednak nieodwracalne.

Nick Gordon od dawna był skonfliktowany z rodziną Houston. W dniu, gdy Bobbi Kristina trafiła do szpitala, bliscy dziewczyny kazali siłą wyprowadzić go z budynku. Później wyszło na jaw, że Gordon ma zakaz zbliżania się do Pat Houston. Złożyła wniosek w marcu 2014 roku, bo "Nick zagrażał jej życiu i zamieszczał zdjęcia z bronią, które miały wywołać obawy o jej bezpieczeństwo", informował Uk.eonline.com. Prowadząca kryminalne śledztwo policja interesowała się nim jako osobą mogącą odpowiadać za stan Bobbi Kristiny, ale o nic go nie oskarżono. Sam Nick poddał się publicznej ekspiacji. Najpierw straszył samobójstwem, a potem wystąpił z matką w telewizyjnej sesji z psychoterapeutą. W końcu trafił na odwyk.

Nick Gordon i Dr Phil mat. prasowe CBS

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS