Ewelina w bikini na wakacjach. Przesadziła z odchudzaniem? "Piersi zero. Gdzie one są?"

Tak szczupłej Eweliny jeszcze nie widzieliśmy. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem w bikini i od razu wyzwoliła burzę w komentarzach.
Ewelina w bikini na wakacjach Tak szczupłej Eweliny jeszcze nie widzieliśmy Ewelina, gwiazdka "Warsaw Shore", ostro wzięła się za siebie i czasy, kiedy złośliwi internauci nazywali ją "Ewędliną" minęły zapewne bezpowrotnie. Niedawno zdradziła szczegóły diety, która umożliwiła jej schudnięcie o 15 kilo, a teraz zaprezentowała na Facebooku odchudzone ciało w samym bikini. Dzisiejszy wypoczynek - napisała przy zdjęciach. Na jednym z nich z wdziękiem opiera się na muskularnym ramieniu Pawła, kolegi z programu, a potem partnera. Według fanów, celebrytka zgubiła jednak nieco za dużo kilogramów. Gdzie te cycki, ja się pytam? Gdzie one są? Chudzinka. A piersi zero. Wcześniej takie cycki miała, a teraz prawie nic - pisali zgodnym chórem.

Ewelina, gwiazdka "Warsaw Shore", ostro wzięła się za siebie i czasy, kiedy złośliwi internauci nazywali ją "Ewędliną" minęły zapewne bezpowrotnie. Niedawno zdradziła szczegóły diety, która umożliwiła jej schudnięcie o 15 kilo, a teraz zaprezentowała na Facebooku odchudzone ciało w samym bikini.

Dzisiejszy wypoczynek - napisała przy zdjęciach. Na jednym z nich z wdziękiem opiera się na muskularnym ramieniu Pawła, kolegi z programu, a potem partnera.

Ewelina Warsaw Shore Screen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Według fanów, celebrytka zgubiła jednak nieco za dużo kilogramów.

Gdzie te cycki, ja się pytam? Gdzie one są? Chudzinka.
A piersi zero.
Wcześniej takie cycki miała, a teraz prawie nic - pisali zgodnym chórem.

Komentarze na profilu Eweliny z Warsaw Shore Screen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Rzeczywiście, jeszcze pół roku temu piersi Eweliny były znacznie większe. Co widać na załączonym obrazku.

Ewelina Warsaw Shore Kapif/Screen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Posłuchajcie, co Ewelina mówi o zrzucaniu kilogramów.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS