Ariel Winter ze "Współczesnej Rodziny" zmniejszyła sobie biust. Zobacz, jak wygląda teraz

Aktorka, znana z serialu "Współczesna rodzina" poddała się operacji zmniejszenia piersi. Ariel Winter o zabiegu poinformowała opinię publiczną na łamach najnowszego "Glamour".

Ariel Winter, jak na swój młody wiek (w tym roku skończyła 17 lat), ma bardzo dojrzałe ciało. Szczególną trudność w poruszaniu się i dobieraniu odpowiednich strojów, sprawiał jej bardzo duży biust - mogła się pochwalić imponującym rozmiarem miseczki stanika, 32F. Na początku czerwca przeszła operację zmniejszenia piersi i obecnie nosi rozmiar 34D.

Czuję się jak nowa osoba - wyznała w "Glamour", gdy była już po zabiegu.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA PO OPERACJI>>

Aktorka w serialu "Współczesna rodzina" wcielała się w rolę nastolatki. Zbyt duży biust przeszkadzał jej w "wiarygodnym" odgrywaniu roli, a także sprawiał nie lada problem charakteryzatorom i kostiumografom pracującym na planie.

Osoby odpowiedzialne za charakteryzację musiały się ze mną sporo namęczyć. Nosiłam za duże swetry, albo wciskano mnie w stroje, w których ledwo oddychałam - przyznała. Rozumiałam to, ale w trakcie kręcenia serialu, było to dla mnie bardzo uciążliwe i bolesne. Często bolał mnie kręgosłup i miałam dużo problemów z plecami.

Po operacji zmniejszenia biustu, czuje się o wiele lepiej. Przede wszystkim wreszcie nie ma problemu z doborem ubrań i w końcu czuje się jak normalna nastolatka.

Mając tak duże piersi, które były dla mnie sporym obciążeniem, nie mogłam nawet się wyprostować na kilka minut. Trudno było mi wytrzymać z bólu - szczególnie cierpiały moja szyja i kręgosłup. A biust był obiektem kpin, bo jak nastolatka może ubierać się jak dorosła osoba? A ja po prostu nie mogłam znaleźć ubrań, które by pasowały do mojej sylwetki. Po operacji nie mam już takiego problemu. Nareszcie nabrałam pewności siebie - powiedziała w wywiadzie udzielonemu "Glamour".

Porównajcie, jak wygląda jej sylwetka przed i po operacji. Widać różnicę?

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS