Maria Sadowska w dziwnej stylizacji na konferencji. To płaszcz czy szlafrok? Cóż, nam się podoba, a Wam?

6. edycję "The Voice Of Poland" widzowie zobaczą już we wrześniu. A tymczasem na konferencji promującej show, artystka zaszalała ze stylizacją.
Maria Sadowska w dziwnej stylizacji Płaszcz czy szlafrok? Nam się podoba! We wtorek w warszawskim klubie Temat Rzeka odbyła się konferencja promująca 6. edycję "The Voice Of Poland", którą widzowie zobaczą już we wrześniu. Na imprezę przybyła plejada gwiazd, w tym Maria Sadowska, która zasiądzie w jednym z jurorskich foteli. To, co miała na sobie artystka na pewno można uznać za dość oryginalny eksperyment. Sadowska pozowała fotografom w białym, luźnym płaszczu a la szlafrok, pod który założyła jedynie krótki, czarny top. Ciekawie prezentowała się również fryzura Marii - wysoki blond kucyk, który dodał stylizacji pazura. Co sądzicie o takim look'u?

We wtorek w warszawskim klubie Temat Rzeka odbyła się konferencja promująca kolejną edycję "The Voice Of Poland". Na imprezę przybyła plejada gwiazd, w tym Maria Sadowska, która zasiądzie w jednym z jurorskich foteli. To, co założyła na siebie artystka na pewno można uznać za dość oryginalny modowy eksperyment, ale czy udany?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fotografom pozowała w białym, luźnym płaszczu (szlafroku?), pod który założyła jedynie krótki, czarny top. Zdecydowanie na plus jest fryzura Marii, wysoki blond kucyk dodał stylizacji pazura. Tego dnia również Edyta Górniak postanowiła zaszaleć ze strojem. Jej młodzieżowy zestaw w połączeniu z fryzurą "na Rihannę" prezentował się świetnie. A jak przy niej wypadła Sadowska? Zagłosujcie w sondzie!

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba stylizacja Marysi Sadowskiej?