Kaja Paschalska na wakacjach. Woda, palmy i ona w BIKINI. Ale figura!

Palmy, egzotyczna plaża, morze i piękne widoki - brzmi jak bajka? Właśnie takie rajskie wakacje zafundowała sobie Kaja Paschalska.
Kaja Paschalska na wakacjach Gwiazda zachwyca rewelacyjną figurą! Palmy, egzotyczna plaża, morze i piękne widoki - brzmi jak bajka? Właśnie takie rajskie wakacje zafundowała sobie Kaja Paschalska, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Oli Lubicz w popularnej telenoweli "Klan". Ostatnio było o niej głośno dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka udowodniła, że potrafi świetnie się ruszać i ma doskonałą figurę. Zgrabną sylwetkę Paschalskiej możemy też zobaczyć na Instagramie, gdzie pochwaliła się zdjęciami z wakacji - widać, że nie odpuszcza treningów i nadal trzyma formę. Artystka wybrała się na indonezyjską wyspę Bali. Jej wypoczynek nie ograniczał się jedynie do beztroskiego wylegiwania na plaży. Kaja intensywnie zwiedzała także okoliczne świątynie. Widoki robią wrażenie!

Kaję Paschalską widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Oli Lubicz w popularnej telenoweli "Klan". Ostatnio było o niej głośno dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka pokazała w show, że potrafi świetnie się ruszać i ma doskonałą figurę. Zgrabną sylwetkę Paschalskiej możemy też zobaczyć na Instagramie, gdzie pochwaliła się zdjęciami z wakacji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Artystka wybrała się na indonezyjską wyspę Bali. Jej wypoczynek nie ograniczał się jedynie do beztroskiego wylegiwania na plaży i łapania promieni słońca - zwiedzała także okoliczne świątynie. Widoki robią wrażenie!

Kaja Paschalska w "TTBZ" wcielała się w różne role. Zobaczcie jej brawurowy występ jako Beyonce:

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS