"Gwiazda festynu w Cycowie"? Na odpowiedź Dody długo nie musieliśmy czekać. Jaka jest? W PUNKT

Doda to "gwiazda festynu w Cycowie"? Te słowa Agnieszki Szulim nie spodobały się Dodzie. Przygotowała odpowiedź. Bardzo szybko i bardzo w swoim stylu.

W rozgrywce Doda-Szulim ciosy padają coraz częściej. Od czasu domniemanej bójki w toalecie podczas imprezy Niegrzeczni 2014, panie wymieniają się przytykami przy rozmaitych okazjach. Nie wprost, robią to za pośrednictwem mediów. Drobne złośliwe komentarze przy okazji wypowiadania się na inne tematy. Ot, czasem jakieś okrągłe zdanie podsumowujące zgryźliwie to jedną, to drugą.

Gdy niedawno Doda dokuczyła Agnieszce, dostał rykoszetem także jej chłopak - Piotr Wożniak-Starak. Szulim nie wytrzymała i odgryzła się ostro: nazwała Dodę gwiazdą festynu w Cycowie, gdzie Doda wczoraj miała koncert.

Doda tylko pozornie przemilczała szpilę. Skorzystała z okazji  i podczas występu, prosto ze sceny w Cycowie w pięknym stylu odgryzła się Agnieszce. Trzeba przyznać - w punkt. Artystka nie da złego słowa powiedzieć o swoich fanach i faktycznie zawsze o nich bardzo dba. Docinek Agnieszki uznała za przytyk w stronę mieszkańców Cycowa i - wsparta ich aplauzem - odpowiedziała dziennikarce.

Wszystko wskazuje na to, że w tym wypadku - punkt dla Dody. Może niepotrzebny już ten wyprostowany środkowy paluszek, ale w sumie królowa nie byłaby sobą, gdyby nie dodała trochę pieprzu do tej medialnej zupy. Czy Szulim każe długo czekać na swoją reakcję?

Gosia Tchorzewska

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS