Szymon Majewski wróci do TVN-u? Miszczak: W moim sercu miejsce dla niego jest. A showman? "Od 3 lat czekam na wyjaśnienia"

Edward Miszczak przyznał, że Szymon Majewski ma szansę wrócić do jego stacji. Showman wcale nie powitał tych słów z radością. Napisał "Odę do Miszczaka".
Szymon Majewski wróci do TVN-u? Edward Miszczak przyznał, że Szymon Majewski ma szansę wrócić do jego stacji Szymon Majewski kilka lat temu był jedną z większych gwiazd TVN. Prowadził dwa programy: "Szymon Majewski Show" i "Mamy Cię!", które szczyciły się sporą oglądalnością. W 2012 roku musiał odejść ze stacji. Wziął udział w reklamie banku, a swojej decyzji nie skonsultował z zarządem. Teraz showman ma szansę wrócić na szczyt, a drogę powrotną do telewizji może zapewnić mu Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN: - Coś pozytywnego zaczyna się dziać w tym kierunku. Wiele osób przyczyniło się do tego, że się rozstaliśmy. Ale Szymon akurat najmniej. Jak spędziłem tyle lat z kimś, co z Szymonem, to nie jest tak, że nie ma dla niego miejsca. U mnie w sercu ciągle to miejsce dla niego jest - powiedział w rozmowie z "Faktem" Miszczak. Jak na te doniesienia zareagował Majewski? Postanowił napisać "Odę do Edwarda", której treść możemy zobaczyć na Facebooku: Oda do EdwardaJeśli Szymona w swym sercu masz, Nie gadaj z "Faktem", telefon wszak znasz.Jest pewna sprawa do załatwienia,Od 3 lat czekam na wyjaśnienia.Choć to show biznes lubię grać czysto,Najpierw załatwmy rzecz oczywistą.Gdy to się stanie, wtedy w zachwycie, Wszyscy krzykniecie znowu "Mamy Cię"! - brzmi krótki wiersz. Póki co Edward Miszczak nie odpowiedział ani nie wyjaśnił, jaką "sprawę do załatwienia" Szymon Majewski miał na myśli.

Szymon Majewski kilka lat temu był jedną z większych gwiazd TVN. Prowadził dwa programy: "Szymon Majewski Show" i "Mamy Cię!", które szczyciły się sporą oglądalnością. W 2012 roku musiał odejść ze stacji. Wziął udział w reklamie banku, a swojej decyzji nie skonsultował z zarządem. Teraz showman ma szansę wrócić na szczyt, a drogę powrotną do telewizji może zapewnić mu Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN:

Coś pozytywnego zaczyna się dziać w tym kierunku. Wiele osób przyczyniło się do tego, że się rozstaliśmy. Ale Szymon akurat najmniej. Jak spędziłem tyle lat z kimś, co z Szymonem, to nie jest tak, że nie ma dla niego miejsca. U mnie w sercu ciągle to miejsce dla niego jest - powiedział w rozmowie z "Faktem" Miszczak.

Jak na te doniesienia zareagował Majewski? Postanowił napisać "Odę do Edwarda", której treść możemy zobaczyć na Facebooku:

Oda do Edwarda
Jeśli Szymona w swym sercu masz,
Nie gadaj z "Faktem", telefon wszak znasz.
Jest pewna sprawa do załatwienia,
Od 3 lat czekam na wyjaśnienia.
Choć to show biznes lubię grać czysto,
Najpierw załatwmy rzecz oczywistą.
Gdy to się stanie, wtedy w zachwycie,
Wszyscy krzykniecie znowu "Mamy Cię"! - brzmi krótki wiersz.

Screen z Facebook.comFacebook.com/szymonmajewski

Póki co Edward Miszczak nie odpowiedział ani nie wyjaśnił, jaką "sprawę do załatwienia" Szymon Majewski miał na myśli.

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS