Znany maratończyk porzucił w upalny dzień ciężarną sukę. Przyznał się. Jest ciąg dalszy afery

Piotr Kuryło już ponosi konsekwencje swojego postępku. Współpracę z nim zakończył jeden z partnerów odpowiadających za promocję.

Historia obiegła internet jak błyskawica. W czwartek znany maratończyk, Piotr Kuryło, przywiązał do bramy schroniska w Sonieczkowie koło Augustowa ciężarną sukę, Sarę, i odjechał. Po kilkudziesięciu minutach wrócił, żeby przywieźć stojącej w tropikalnym słońcu Sarze nieco wody. Sprawę nagłośniła na Facebooku pracownica schroniska.

Ze współpracy z Kuryło wycofała się już pierwsza firma. Słynny Pan Runner ogłosił na Facebooku, że zaprzestaje promowania biegacza.

Od dzisiaj produkcja MARATHONFILM wycofuje się ze współpracy i promowania historii Piotra Kuryło. Jestem autorem 5 filmów biegowych z udziałem Piotrka, między innymi: "Ostatni Maraton", "Trailer Spartathlon" i "Ostatni Maraton plus". 1.5 roku temu przygotowałem hasła dla nowej historii Piotra Kuryło - Biegacz z Żelaza i Człowiek z Żelaza. Miała to być, piękna nowa karta w historii polskiego biegania. Od dzisiaj wszystkie filmy z udziałem Piotra Kuryło na kanale MARATHONFILM zostają wstrzymane. Powodem wstrzymania filmów jest całokształt współpracy z Piotrem Kuryło. Dzielmy się bieganiem, DOBRYM bieganiem! - czytamy w oświadczeniu.

Wpis na profilu Pana RunneraScreen z Facebook.com/Panrunner blog

Sam Kuryło przyznał się do porzucenia Sary, którą wcześniej przygarnął, deklarując, że suka zostanie z nim do końca życia. Na Facebooku ogłosił gotowość przyjęcia "najwyższego wymiaru kary". Potem najprawdopodobniej zablokował swoje konto, jednak screen jego oświadczenia istnieje i krąży w internecie.

Do tej pory wiedziałem, że nie wolno psa wygonić z domu i nie wolno przywiązać do drzewa w lesie. Schronisko zawsze dobrze mi się kojarzyło. Przyznaję się do tego, co zrobiłem i proszę o najwyższy wymiar kary, chętnie popracuję społecznie w miejscu, gdzie ludzie bez problemu będą mogli mi napluć w twarz!

Wpis na profilu Piotra KuryłoScreen z Facebook.com/Piotr Kuryło

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (36)
Znany maratończyk porzucił w upalny dzień ciężarną sukę. Przyznał się. Jest ciąg dalszy afery
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 76 razy 60

  Nie ma żadnego tłumaczenia tego obrzydliwego czynu.
  Powinien być ukarany i być przykładem dla innych zwyrodnialców.
  Ostatnio często czytam o zakopanych żywcem psach i maltretowanych zwierzętach.
  Przykre to bardzo ale tam gdzie powinien człowiek czuć największy szacunek do zwierząt, jest odwrotnie. Polska ciemna wieś.
  Kuryło pochodzi z małej mazurskiej wioski Pruska Wielka. Niestety prawda jest taka, że na wsiach psy czy koty rzadko kiedy traktowane są dobrze. Wystarczy popatrzeć na budy, łańcuchy czy naczynia, w których mają wodę i jedzenie.
  Mazurska ciemnota ma się najwyraźniej świetnie, jak widać na opisanym przykładzie. I nieważne czy to człowiek znany czy nie. Z domu rodzinnego wynosi się wiele. Chłop ze wsi wyjdzie ale wiocha z chłopa nigdy.

 • Gość: rto

  Oceniono 57 razy 47

  Analfabeta.

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 48 razy 36

  zwyrol i do tego idiota bez szkoly. Tomasz

 • Gość: Michał

  Oceniono 35 razy 29

  Zero sportowego zachowania, to obrzydliwe, że zostawił przywiązane zwierzę pod bramą, niestety w niesamowitym upale, na krótkiej smyczy, tak że zwierzę nie było w stanie nawet się położyć. Od teraz sportowcem nie można go nazywać, byłaby to potwarz dla sportu, jedynie zwyrodnialcem i barbarzyńcą. Sumienia nie ma za grosz. Mógł powiadomić schronisko, a nie z zimnym sercem po prostu odjechać. Piesek nie dość, że był wcześniej w schronisku, to po raz kolejny musiał odczuć na własnej skórze bestialstwo człowieka. Wstyd za niego, tacy pseudoludzie powinni być wykluczeni ze społeczeństwa i tyle.

 • Gość: Aleksandra

  Oceniono 31 razy 27

  Kurestwo i tyle

 • marian szarf

  Oceniono 27 razy 25

  Biegnij Kuryło , biegnij ! I nie wracaj analfabeto.....bratowo będo czekać.

 • Gość: marta83

  Oceniono 22 razy 20

  Nie dość,że analfabeta to jeszcze bezczelny typ!. Może pana, panie Piotrze przywiążemy w 40-stopniowym upale,hę????
  Zero szacunku dla takich cudownych zwierząt jakimi są psy. Sama jestem właścicielka 9-letniej schorowanej suni i życie bym za nią oddała. Nie znam bardziej wiernych i oddanych przyjaciół niż psy!
  Zgadzam się z nkwd-ZWYRODNIALEC...TRAFNE OKREŚLENIE

 • labeo

  Oceniono 22 razy 18

  Człowiek jest się przez całe życie a nie tylko przed kamerami kilka chwil. Wstyd panie Kryło, wstyd na całą Polskę.

 • Gość: andrzej

  Oceniono 30 razy 12

  Pisać to on nie potrafi, jeśli faktycznie zawiózł tego psa pod schronisko i zostawił mu wodę to wina schroniska, Przez cały dzień nikt na dwór nie wychodził, że tego psa nie zauważył? Inna sprawa, ze ten maratończyk podobno lubi uderzyć człowieka, osobę która upadła na trasie zostawił bez pomocy zero sportowego honoru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX