Edyta Herbuś pokazała, jak widzi ją Treliński. Basen, ona przytrzymuje stanik. Oj, to bardzo sexy widok!

Lato w pełni, a upalna pogoda na zewnątrz zachęca do "ucieczki" z Warszawy. Na egzotyczną podróż wybrała się Edyta Herbuś, razem ze swoim partnerem. Fotki z zagranicznych wczasów są naprawdę gorące!
Egzotyczny wypad Herbuś Fotki z zagranicznych wczasów są naprawdę gorące! Edyta Herbuś i Mariusz Treliński zrobili sobie przerwę od pracy i na wakacje polecieli na egzotyczną Sri Lankę. Zakochani wypoczywają na plaży otoczeni piękną, tropikalną przyrodą, którą chętnie uwieczniają na zdjęciach. Na Instagramie artystki możemy obejrzeć zarówno piękne widoki znad Oceanu, jak i zmysłowe kadry "oczami" jej partnera. Oczami ukochanego ;) - podpisała fotkę i dodała zestaw hashtagów: ciało, sport, taniec, egzotyka, woda, niebo, palmy, natura, radość miłość. Herbuś leżąca na tafli wody i poprawiająca sobie bikini, a do tego piękna i wysportowana figura na pierwszym planie - to widok rodem z filmu! Musimy przyznać, że jej ukochany uchwycił, to co najlepsze. Fani rozpływali się w zachwytach: Pozazdrościć :) Pięknie Cię widzi. Piękna figura - pisali.

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński zrobili sobie przerwę od pracy i na wakacje polecieli na egzotyczną Sri Lankę. Zakochani wypoczywają na plaży otoczeni piękną, tropikalną przyrodą, którą chętnie uwieczniają na zdjęciach. Na Instagramie artystki możemy obejrzeć zarówno piękne widoki znad Oceanu, jak i zmysłowe kadry "oczami" jej partnera.

Oczami ukochanego ;) - podpisała fotkę i dodała zestaw hashtagów: ciało, sport, taniec, egzotyka, woda, niebo, palmy, natura, radość miłość.

Edyta HerbuśInstagram.com/edytaherbus

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WAKACJI HERBUŚ >>

Herbuś leżąca na tafli wody i poprawiająca sobie bikini, a do tego piękna i wysportowana figura na pierwszym planie - to widok rodem z filmu! Musimy przyznać, że jej ukochany uchwycił, to co najlepsze. Fani rozpływali się w zachwytach:

Pozazdrościć :)
Pięknie Cię widzi.
Piękna figura - pisali.

Screen z Instagram.comInstagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś w niedawnym wywiadzie przyznała, że uprawianie jogi pomaga jej w pracy aktorskiej. Czy temu zawdzięcza swoją idealną figurę? Zobaczcie, co powiedziała:

 

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Edyta Herbuś pokazała, jak widzi ją Treliński. Basen, ona przytrzymuje stanik. Oj, to bardzo sexy widok!
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 5 razy 5

  Ale majtki były a to grunt.

 • Gość: zzz

  Oceniono 4 razy 4

  Wzruszyłem się

 • Gość: Psiogłowy

  0

  Ile racy cycuś była gwałcona na przemian z owcą przez kogoś z rodziny?. Srał pies owdodymców i córkodymców, przykruchtasowych górali.

 • pan.malowany

  Oceniono 8 razy -4

  Brud, smrod i ubostwo na Sri Lance jest a nie zadna egzotyka....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX