Marina i Wojciech Szczęsny przeprowadzili się do Rzymu. Podróż? Prywatnym samolotem. Piłkarz: Co to ma być?

Para przeprowadziła się z Londynu do Rzymu z powodu zobowiązań zawodowych piłkarza. Wojciech Szczęsny z Arsenalu Londyn przeszedł do drużyny AS Roma. Razem z ukochaną zamieszkał w stolicy Włoch.
Marina i Wojciech Szczęsny w Rzymie Para przeprowadziła się z Londynu do Rzymu z powodu zobowiązań zawodowych piłkarza Po hucznych i romantycznych zaręczynach i chwilowym pobycie w Polsce, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny przeprowadzili się do Rzymu. Piłkarz rozpocznie nowy sezon w barwach AS Romy. Przerwę pomiędzy sezonami para spędza na zwiedzaniu stolicy Włoch. Wolny czas i piękna pogoda sprzyjają spacerom po nowych okolicach, a wokalistka wspólne chwile chętnie uwiecznia na zdjęciach. Na Instagramie Mariny pojawiły się pierwsze fotki z "rzymskich wakacji". Widzimy na nich szczęśliwych narzeczonych na tle pięknej panoramy miasta oraz wypoczywających na plaży. Na Snapchacie artystki pojawiła się obszerniejsza fotorelacja z przeprowadzki oraz wymowne nagranie, na którym widać jak oboje w prywatnym, luksusowym samolocie dzielą się z fanami "niedogodnościami" podróży. Wojtek, wygodnie Ci? - zapytała leżącego na samolotowej kanapie bramkarza. No nie, nie, nie wytrzymam po prostu! Jest gdzie nogi rozłożyć i nie ma żadnych ludzi, co to ma być? - ze śmiechem odpowiedział Szczęsny. Żeby móc mieć tylko takie problemy.

Po hucznych i romantycznych zaręczynach i chwilowym pobycie w Polsce, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny przeprowadzili się do Rzymu. Piłkarz rozpocznie nowy sezon w barwach AS Romy. Przerwę pomiędzy sezonami para spędza na zwiedzaniu stolicy Włoch. Wolny czas i piękna pogoda sprzyjają spacerom po nowych okolicach, a wokalistka wspólne chwile chętnie uwiecznia na zdjęciach.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na Instagramie Mariny pojawiły się pierwsze fotki z "rzymskich wakacji". Widzimy na nich szczęśliwych narzeczonych na tle pięknej panoramy miasta oraz wypoczywających na plaży. Na Snapchacie artystki pojawiła się obszerniejsza fotorelacja z przeprowadzki oraz wymowne nagranie, na którym widać jak oboje w prywatnym, luksusowym samolocie dzielą się z fanami "niedogodnościami" podróży.

Wojtek wygodnie Ci? - zapytała leżącego na samolotowej kanapie bramkarza.
No nie, nie, nie wytrzymam po prostu! Jest gdzie nogi rozłożyć i nie ma żadnych ludzi, co to ma być? - ze śmiechem odpowiedział Szczęsny.

Żeby móc mieć tylko takie problemy...

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Marina i Wojciech Szczęsny przeprowadzili się do Rzymu. Podróż? Prywatnym samolotem. Piłkarz: Co to ma być?
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 34 razy 26

  "Zobowiazania sluzbowe" pilkarza....bez jaj, pilkarz ma kopac pilke i po to jest tresowany.

 • Sara Jagoda

  0

  Prywatnie mysle że to idealny pomysl. Bydgoszcz nie miala nic im do zaoferowania. A tam włoski Marina podszkoli I moze jej kariera ruszy z Preply miejsca

 • Gość: SceptycznaObserwatorkaMediówInternetowych

  Oceniono 10 razy -4

  Czytając komentarze z pewnością zauważam ,że nikt z poniżej komentujących nie zadał sobie trudu, aby przed wyrażeniem opinii obejrzeć filmik o którym mowa. W tym filmiku pokazany jest humor i dystans owej pary, która w sposób ironiczny i sarkastyczny pokazuje owe "niedogodności". Ludzie trochę więcej rzetelności w sprawdzaniu informacji, nawet takich błahych.

 • doomsday

  Oceniono 17 razy -7

  myślałem, że on jest gejem. Miejmy nadzieję, że to nie mistyfikacja dla rodziny i kibiców.
  Zresztą po skończonej karierze moŻe zostać posłem jako Grodzka bis. Zeby tylko nie zabrał niepotrzenie najlepszych lat młodej dziewczynie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX