Anna Kurnikowa była najseksowniejszą tenisistką. No właśnie, BYŁA. Teraz? Bardzo schudła. Nie wygląda dobrze

Anna Kurnikowa zawsze była synonimem seksapilu wśród sportsmenek. Jej najnowsze zdjęcie jednak są mocnym argumentem, aby straciła swój status "najseksowniejszej".

Anna Kurnikowa ma na swoim koncie równie dużo trofeów sportowych, co tytułów "najpiękniejszej" nadawanych jej rok rocznie przed czasopisma, serwisy internetowe, czy stacje telewizyjne na całym świecie. Mając taki obraz pięknej tenisistki z niepokojem przyjęliśmy jej najnowsze zdjęcie. Bardzo schudła. Obecnie uda ma równie chude co Anja Rubik, a twarz nabrała ostrzejszych rysów. Na ramionach widać natomiast każdy mięsień.

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA KURNIKOWEJ >>

 

Fotoreporterzy czekali na Kurnikową jedną z restauracji w Beverly Hills, gdzie była na randce razem z Enrique Iglesiasem. Para jest razem już od 14-lat, choć ich związek jest burzliwy i obfitujący w ciągłe rozstania i powroty. W zagranicznych mediach zdjęcia ze wspólnej kolacji potraktowano raczej jako przyczynek do rozważaniach o polepszeniu relacji pary. Nowa sylwetka jednak nie pozostała nie zauważona, choć  zrobiono to bardzo delikatnie. Figurę enigmatycznie określano jako "szczupłą", "gibką", "niezwykle smukłą", czego oczywiście nie można jej odmówić. Wystarczy jednak rzut oka na twarz, żeby stwierdzić, jak duża zaszła zmiana. I to nie na lepsze.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS