To miała być zwyczajna relacja. Wtedy za plecami reporterki pojawia się Hugh Jackman i... "Możesz przestać być tak cholernie uroczy?"

Australijski aktor ma duże poczucie humoru i postanowił zaskoczyć reporterkę, która kręciła materiał pod szpitalem w Sydney. To była prawdziwa "photobomba"!

Hugh Jackman, razem ze swoją żoną Deborrą, pracuje obecnie na planie programu, gdzie w ramach działań swojej fundacji walki z rakiem, odwiedza szpitale i pomaga chorym dzieciom w powrocie do obowiązków szkolnych.

Reporterka, która kręciła materiał pod jednym z lokalnych szpitali, nie mogła się spodziewać takiego obrotu spraw... Gdy mówiła do kamery, nagle podbiegł do niej aktor. Właśnie wychodził z kliniki i korzystając z okazji, przez ramię powiedział "Photobomb", czyli angielski zwrot, oznaczający niespodziewane zniszczenie idealnego ujęcia. Jak dziennikarka zareagowała na ten niespodziewany "atak"? Zobaczcie sami:

"To najlepszy rodzaj photobomby, Hugh!" - powiedziała rozbawiona Jessica Turner, dziennikarka australijskiej telewizji "Channel Ten".

Tę zabawną sytuację komentują media na całym świecie:

Hugh, czy możesz przestać być tak cholernie uroczy? - napisał "Pop Sugar".
Jackman zrobił nam dzień! To marzenie każdego reportera, żeby w jego materiale znalazła się taka gwiazda, jak on - skomentował portal "Today".
Któż by nie chciał, żeby w jego programie na żywo wystąpił aktor takiego formatu? Takiej "photobomby" Jessica nie zapomni do końca życia - możemy przeczytać w "NY Daily News".

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
To miała być zwyczajna relacja. Wtedy za plecami reporterki pojawia się Hugh Jackman i... "Możesz przestać być tak cholernie uroczy?"
Zaloguj się
  • Gość: niemamnicdopowiedzenia

    Oceniono 10 razy 8

    "najlepszy rodzaj photobomby"...
    "Jackman zrobił nam dzień"...

    A niechaj narodowie wżdy postronni znają...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX