Magdalena Boczarska zrezygnowała z "TzG" przez Lamparską? "Nie chciała, by je porównywano". Jest coś (ktoś) jeszcze

Obie aktorki miały podobno pojawić się w nowej edycji "TzG". Jednak Magdalena Boczarska zmieniła zdanie i odrzuciła propozycję. Powodem decyzji miał być udział w show Magdaleny Lamparskiej.

Jak podaje "Na żywo" początkowo zarówno Boczarska, jak i Lamparska zgodziły się na udział w jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednak kiedy Magdalena Boczarska dowiedziała się, że ma rywalizować z Lamparską wycofała się z programu.

Obie aktorki wstępnie przyjęły propozycję. Ale gdy Boczarska dowiedziała się, że w tanecznym show wystąpi także Lamparska, zrezygnowała z udziału - zdradził magazynowi pracownik Polsatu.

Jak czytamy w "Na żywo", Boczarska nie przepada za młodszą koleżanką. Wszystko przez łączącego ich mężczyznę - Tomasza Karolaka. Boczarska była z nim związana w czasie studiów, para była nawet zaręczona. Jednak związek rozpadł się, bo aktor wybrał Violę Kołakowską. Podczas pracy w serialu "39 i pół" poznał Lamparską, z którą połączył go romans.

Magda rozpaczała, długo nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego - zdradza tygodnikowi znajoma pary. - Jej kobiece ego cierpiało. Zastanawiała się, co Tomek widzi w tak młodej dziewczynie.

Uczucie 37-letniego aktora i 20-letniej aktorki nie przetrwało, ale podobno Boczarska nadal nie przepada za byłą dziewczyną swojego byłego chłopaka. Obecnie z Karolakiem łączą ją przyjacielskie stosunki, a prywatnie ułożyła sobie życie z 29-letnim Mateuszem Banasiukiem. Nie chciała jednak wystąpić na jednej scenie z byłą "rywalką".

Wiedziała, że ich rywalizcja będzie szeroko komentowana w mediach, a nie chciała, by je porównywano - przyznaje znajoma aktorki.

Tak Boczarska prezentuje się ze swoim obecnym ukochanym:

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
Magdalena Boczarska zrezygnowała z "TzG" przez Lamparską? "Nie chciała, by je porównywano". Jest coś (ktoś) jeszcze
Zaloguj się
  • fanizymiko

    Oceniono 9 razy 3

    jeden nonejm nie lubi drugiego nonejma bo się oba nonejmy bzykały z Karolakiem...

    czyli wychodzi,że najlepiej wyszedł na tym przyjaciel Tomka Lisa - co sobie pobzykał to jego:)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX