Halle Berry rzadko bywa na imprezach, a szkoda. Schudła. I wygląda BOSKO!

Amerykańską aktorkę bez wątpienia można zaliczyć do najpiękniejszych kobiet na świecie. Nie wiemy, jaki jest sekret jej nieprzemijającej urody, ale chętnie byśmy go poznali!
Halle Berry wciąż wygląda bosko! Aktorka rzadko bywa na imprezach. Wielka szkoda... Halle Berry należy bez wątpienia można zaliczyć do najpiękniejszych aktorek na świecie. Nie wiemy, jaki jest sekret jej nieprzemijającej urody, ale chętnie byśmy go poznali! Amerykańska gwiazda już niedługo będzie świętowała swoje 49. urodziny, a wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Aktorka zachwyca, zarówno na oficjalnych galach, jak i w wydaniu codziennym, co potwierdzają jej najnowsze zdjęcia. Paparazzi spotkali Halle Berry w Los Angeles, gdy szła na obiad do jednej z pobliskich restauracji. I choć miała na sobie "zwykłą" sukienkę, buty na płaskiej podeszwie i minimum makijażu, trudno oderwać od niej wzrok! Gwiazda wyglądała na nieco zmęczoną, ale nie da się ukryć, że jej figura prezentuje się obłędnie, a na twarzy nie widać ani jednej zmarszczki. Czyżby Halle Berry znalazła przepis na eliksir młodości? W lipcu aktorka pojawiła się na gali ESPY Awards. Zagraniczne media obwołały ją wtedy "królową wieczoru". Naszym zdaniem takie określenie jest w jej przypadku całkowicie uzasadnione.

Halle Berry należy do tych kobiet, dla których czas się zatrzymał. Już niedługo będzie świętowała swoje 49. urodziny, a wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Aktorka zachwyca, zarówno na oficjalnych galach, jak i w wydaniu codziennym, co udowadniają najnowsze zdjęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Paparazzi spotkali ją w Los Angeles, gdy szła na obiad do jednej z pobliskich restauracji. I choć miała na sobie "zwykłą" sukienkę, buty na płaskiej podeszwie i minimum makijażu, ciężko oderwać od niej wzrok! Gwiazda wyglądała na nieco zmęczoną, ale nie da się ukryć, że jej figura prezentuje się obłędnie, a na twarzy nie widać ani jednej zmarszczki. Czyżby Halle Berry znalazła przepis na eliksir młodości?

W lipcu aktorka pojawiła się na gali ESPY Awards, na której była jedną z wręczających nagród. Zagraniczne media obwołały ją wtedy "królową wieczoru". Zobaczcie, jak się prezentowała:

 

amelka
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: