Kinga Duda w czeskim tabloidzie. Porównują ją do... Oby na podobieństwach wizualnych się zakończyło

Nie tylko polskie media z ciekawością przyglądają się rodzinie naszego nowego prezydenta. Czeski tabloid "Blesk" przedstawił właśnie swoim czytelnikom Kingę Dudę. Uwaga, jako konkurencję dla czeskiej prezydentówny-celebrytki Kateriny Zemanovej.
Kinga Duda w czeskim tabloidzie Porównują ją do... celebrytki Kateriny Zemanovej Nie tylko polskie media z ciekawością przyglądają się rodzinie naszego nowego prezydenta. Czeski tabloid "Blesk" przedstawił właśnie swoim czytelnikom Kingę Dudę. Uwaga, jako konkurencję dla czeskiej prezydentówny. "Kate Zemanova ma konkurencję. To 20-letnia piękność, nowa polska pierwsza córka" głosi tytuł czeskiego tabloidu "Blesk", który poświęcił Kindze Dudzie osobny i bardzo pozytywny artykuł, naszpikowany takimi określeniami jak "piękna", "dobrze wychowana", "z rodziny z tradycjami". Czesi porównują Kingę Dudę do swojej "pierwszej córki" - Kateriny Zemanovej, która u naszych południowych sąsiadów jest bardzo popularna i często pojawia się w mediach. Najwyraźniej dziennikarze wróżą podobną przyszłość polskiej prezydentównie, bo doceniają jej urodę, zaangażowanie w kampanię ojca oraz zwracają uwagę na jej rosnącą liczbę fanów na Facebooku. Nie do końca jest to prawdą, bo Kinga nie prowadzi publicznego profilu, pojawiają się za to liczne fanpage założone przez osoby prywatne. Co ciekawe, do Czechów dotarło nawet echo wpadki Tomasza Karolaka, który w programie "Tomasz Lis na żywo" cytował tweet Kingi Dudy, nie wiedząc, że pochodzi on z fałszywego konta. "Blesk" całą sytuację określił mianem "wyborczego skandalu". Naszym zdaniem lepiej będzie, jeśli skończy się na podobieństwach wizualnych, ponieważ Zemanova ma na swoim koncie kilka skandali, w tym domniemany romans z szefem kampanii ojca, czy rzekomy udział w orgii...

"Kate Zemanova ma konkurencję. To 20-letnia piękność, nowa polska pierwsza córka" głosi tytuł czeskiego tabloidu "Blesk", który poświęcił Kindze Dudzie osobny i bardzo pozytywny artykuł, naszpikowany takimi określeniami jak "piękna", "dobrze wychowana", "z rodziny z tradycjami".

Kinga Duda w czeskim tabloidzieScreen z Blesk.cz

Czesi porównują Kingę Dudę do swojej pierwszej córki - Kateriny Zemanovej, która u naszych południowych sąsiadów jest bardzo popularna i często pojawia się w mediach. Najwyraźniej dziennikarze wróżą podobną przyszłość polskiej prezydentównie, bo doceniają jej urodę, zaangażowanie w kampanię ojca oraz zwracają uwagę na jej rosnącą liczbę fanów na Facebooku. To nie jest do końca prawdą, bo Duda swojego publicznego profilu nie prowadzi, pojawiają się za to jej liczne fanpage, wszystkie jednak najprawdopodobniej zostały założone przez osoby prywatne, które z nią sympatyzują, a nie ją samą.

Co ciekawe, do Czechów dotarło nawet echo wpadki Tomasza Karolaka, który w programie "Tomasz Lis na żywo" cytował tweet Kingi Dudy, nie wiedząc, że pochodzi on z fałszywego konta. "Blesk" całą sytuację określił mianem "wyborczego skandalu".

Czesi porównują Dudę do Zemanovej, choć po prawdzie lepiej, aby zatrzymać się na podobieństwach wizualnych. Czeska prezydentówna bowiem ma na swoim koncie kilka skandali, w tym domniemany romans z szefem kampanii ojca, czy rzekomy udział w imprezie z orgią...

 

Katerina Zemanova, Kinga DudaScreen z Facebook.com/KaterinaZemanovaOficialniStranka/AG

karo


Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS