Czekajcie aż zobaczycie, jak mała dziewczynka z "Titanica" wygląda dzisiaj

Mała dziewczynka z "Titanica" dziś ma już 27 lat. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Pamiętacie małą dziewczynkę z "Titanica"? Zobaczcie, jak teraz wygląda Alex Owens-Sarno w 1997 roku w "Titanicu" - miała wówczas zaledwie 9 lat i wcieliła się w rolę małej dziewczynki, Cory Cartmell. Możecie ją kojarzyć ze sceny, gdy tańczyła z Leonardo diCaprio na zabawie z najbiedniejszą załogą statku. Dziś Alex ma już 27 lat i nadal interesuje się aktorstwem. Póki co jej dorobek jest dosyć skromny - oprócz udziału w hicie wszechczasów wystąpiła jeszcze w filmie dokumentalnym "Background Music" z 2014 roku. Ponadto regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie i Facebooku. Alex udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała, jak wspomina współpracę z Leonardo DiCaprio. Zapewniała, że aktor w rzeczywistości był tak samo uroczy, jak jego bohater Jack. Między scenami zamawiał dla mnie masło orzechowe i kanapki z galaretką. Tańczył wokół kamery próbując mnie rozśmieszyć - wspomina 27-latka w wywiadzie dla Buzzfeed.com. Owens miała niewątpliwą przyjemność zatańczyć z ówczesnym bożyszczem kobiet. Jakie to było uczucie? Leo był super tancerzem! Z resztą musiał być, aby mój taniec wyglądał lepiej - wyjaśniła. Niedawno młoda aktorka opublikowała na Facebooku zdjęcie eseju, który napisała tuż po tym, gdy otrzymała rolę w "Titanicu". Widać, że było to dla niej ogromne przeżycie. Moja mama znalazła mój esej z czasów "Titanica". Nigdy nie zapomnę dnia, w którym mama powiedziała: "To jest twoja szansa". Ten gorący dzień, gdy byłam w trzeciej klasie podstawówki, był najlepszym dniem mojego życia - napisała Alex.

Gdy w 1997 roku wystąpiła w największym bodaj hicie wszech czasów - "Titanicu" - miała zaledwie 9 lat. Alex Owens-Sarno zagrała w nim małą dziewczynkę, CoręCartmell. Możecie ją kojarzyć ze sceny, gdy tańczyła z Leonardo diCaprio na zabawie z najbiedniejszą załogą statku. Dziś urodzona w 1988 roku Alex Owens-Sarno ma 27 lat i nadal interesuje się aktorstwem, choć jej dorobek niestety jest skromny. Oprócz kultowego obrazu wystąpiła jeszcze w filmie dokumentalnym "Background Music" z 2014 roku. Owens publikuje swoje zdjęcia na profilach na Instagramie i Facebooku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak pracowało jej się na planie ze słynnym amantem, czyli oczywiście z Leonardo. Według niej, aktor był tak samo uroczy w rzeczywistości, co w roli Jacka, w którego wcielił się w "Titanicu".

Między scenami zamawiał dla mnie masło orzechowe i kanapki z galaretką - mówiła w Buzzfeed.com.

Ale jego wybryki na tym się nie skończyły, bo:

Tańczył wokół kamery próbując mnie rozśmieszyć - dodała.

Owens miała niewątpliwą i rzadką przyjemność zatańczyć z ówczesnym bożyszczem kobiet. Jakie to było uczucie?

Leo był super tancerzem! Musiał być, aby mój taniec wyglądał lepiej. Plus, taniec z Leo jest takim wspaniałym doświadczeniem - wyjaśniła.

Niedawno zaś dodała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie eseju, który napisała tuż po tym, gdy otrzymała rolę w "Titanicu". Widać, że było to dla niej ogromne przeżycie.

Moja mam znalazła esej opisujący, jak zagrałam w  "Titanicu". Niektóre z tych zdań, jak "Zawsze chciałam zostać aktorką"... Nigdy nie zapomnę dnia, gdy usłyszałam, jak moja mama powiedziała: "To jest twoja szansa na zagranie w filmie". Ten gorący dzień, gdy byłam w 3 klasie  podstawówki, był najlepszym dniem mojego życia - pisała.

Wpis Alexy Owens-SarnoFacebook.com/OwensSarnoAlex

Wpis Alexy Owens-SarnoFacebook.com/OwensSarnoAlex

 

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Czekajcie aż zobaczycie, jak mała dziewczynka z "Titanica" wygląda dzisiaj
Zaloguj się
 • Gość: Leonardo Ben Haker

  Oceniono 17 razy 15

  Dziewczynka z 'Titanica' dziś ma 27 lata, a aktor była tak samo uroczy, co jego postać. Polska język trudna język.

 • Gość: Aga

  Oceniono 25 razy 5

  Średnia.

 • Gość: .

  Oceniono 6 razy 4

  Owens-Sarno, prawie jak Tatiana Sosna-Sarno

 • cruella2012

  Oceniono 5 razy -1

  Wszystko fajnie....tylko dlaczego kobiety tatuuja sobie dekolty??

 • wiktor.dzik

  Oceniono 8 razy -2

  Ma oczy sanpaku.

 • Gość: zw1

  Oceniono 6 razy -4

  Co jej jest? Ćpa? Okropnie wygląda.

 • dupajasi0

  Oceniono 44 razy -4

  Wygląda tak jak można było się spodziewać. Z małego spaślaka zrobił się jeszcze większy spaślak. ;-) No ale w końcu nie każdy ma figurę anorektycznej modelki. :D

 • strach_sie_bac

  Oceniono 12 razy -6

  Świetny kandydat do kolejnej części "Addams family" i charakteryzować nie potrzeba ;)

 • do_podziwu

  Oceniono 24 razy -8

  Gdy w 1997 roku wystąpiła w największym bodaj hicie wszech czasów - "Titanicu" - minelo osiemnascie lat a ja w calosci tego filmu nie widzialem ,ba nawet fragmenty jakie widzialem za bardzo nie kojarze - nadrobie -:))) w nastepnym trzydziestoleciu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX