Lenny Kravitz rozdarł spodnie na koncercie. "Penisgate" komentował Steven Tyler. A tymczasem córki muzyków na Instagramie...

Nie milkną echa poniedziałkowej wpadki Lenny'ego Kravitza. Obcisłe spodnie rozdarły się w strategicznym miejscu. Żarty z przyjaciela robił już sobie Steven Tyler, córki muzyków są trochę mniej rozbawione.

Zamiłowanie do obcisłych skórzanych spodni zgubiło Lenny'ego Kravitza na koncercie w Sztokholmie. Energiczne przykucnięcie skończyło się "awarią" spodni, przez co cały świat mógł zobaczyć oblicze muzyka w bardzo pełnej krasie. Tuż po koncercie smsa do przyjaciela wysłał lider Aerosmith Steven Tyler, który "wyrzucał"koledze po fachu, że "jemu tego nigdy nie pokazał".

Dla internautów cała sytuacja jest powodem do śmiechu, dla córek muzyków - Zoe Kravtiz i Chelsea Tyler - lekkiego zażenowania. Wymianę smsową pomiędzy paniami na Instagramie pokazała Zoe. Jak się okazało, córka lidera Aeorosmith zaliczyła się do wąskiego grona internautów, którzy Kravitza "w akcji" nie widzieli. Po początkowym przerażeniu, doceniła poczucie humoru Lenny'ego, który sam wymyślił sformułowanie "Penisgate" dla całej historii.

Najwyraźniej nasi ojcowie rozmawiający o ku*** w social media są cool.
Cooo? O nie...Twitter?
O boże.
Haha. "#Penisgate".

Zoe Kravitz i Chelsea Tyler wymieniają smsyInstagram.com/zoeisabellakravitz

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS