Joanna Krupa w seksownej sukience. Skromnie? Tylko na pierwszy rzut oka

Prowadząca "Top Model" uwielbia śmiałe kreacje eksponujące jej idealną sylwetkę. Tym razem wybrała suknię bez dekoltu, ale za to tak krótką, że... Nie możemy oderwać od niej wzroku!

Joanna Krupa pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Gwiazda "Top Model" miała na sobie oryginalną suknię z mocno zabudowanym przodem. Skromnie? Tylko na pierwszy rzut oka. Materiał był na tyle delikatny, że brak stanika zrobił swoje i co miało się odznaczyć, to się odznaczyło. Była też wystarczająco krótka, żeby odsłonić fantastyczne nogi modelki.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji w towarzystwie jurorów: Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i Katarzyny Sokołowskiej. Spośród tej czwórki to właśnie modelka skradła całą uwagę fotoreporterów.

Rzadko możemy zobaczyć Joannę Krupę w tak "stonowanym" wydaniu. Jasnoniebieska suknia, którą na siebie założyła, nie miała ogromnego dekoltu, ani nie odsłaniała brzucha, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jedynym szaleństwem, na który pokusiła się modelka było nie założenie stanika pod sukienkę. Asymetryczna kreacja podkreśliła jej bardzo zgrabne nogi. Stylizację uzupełniały beżowe sandałki na szpilce oraz minimum złotej biżuterii. Joanna Krupa w delikatnej wersji? My jesteśmy na tak!

amelka
Joanna Krupa