Magda Gessler na ramówce TVN-u. Wjeżdża, wszyscy patrzą. Nic dziwnego. W TAKIM samochodzie!

Kilkaset koni mechanicznych skrytych pod maską czerwonego luksusu. Jeżeli robić wrażenie, to tylko w lśniącym sportowym aucie!

Jeżeli Magda Gessler chciała pojawić się na jesiennej ramówce TVN-u z królewską oprawą, to nie mogła zrobić tego lepiej. Ferrari z odkrytym dachem, elegancki szofer i ona - królowa TVN-u (jeżeli przesadzamy, to tylko trochę).

I wszystkie oczy na nią.

<< WSZYSTKIE OCZY NA MAGDĘ GESSLER! >>

Magda Gessler już od 11. sezonów w programie "Kuchenne rewolucje" walczy o poprawę standardów w Polskich restauracjach. Sama restauratorka niedawno pochwaliła się odchudzoną sylwetką. Zdradziła nawet, ile waży: 64 kilo.

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler zrobiła wrażenie na jesiennej ramówce TVN-u. Dwa lata temu, kiedy było tak samo upalnie jak teraz, organizatorzy rozdali gościom miniaturowe wiatraczki chłodzące. Jeden z nich wplątał się w imponującą fryzurę restauratorki. Wyplątanie go było prawdziwą walką z wiatrakami. Ale udało się.

My zaś czekamy na jesień i na start nowej edycji "Kuchennych rewolucji". Czy Magda Gessler złagodzi język? Zobacz, jak tłumaczy się z ostrych wypowiedzi w programie.

alex

Magda Gessler