Will Smith się rozwodzi? Ostra odpowiedź aktora. Jeszcze lepiej sprawę skomentowała jego córka

O końcu małżeństwa Willa Smitha i Jady Pinkett Smith, amerykańskie media spekulują od paru tygodni. Aktor w końcu nie wytrzymał i skomentował sprawę na Facebooku. Swoje dorzuciła też jego córka.

Will Smith i Jada Pinkett-Smith mogą poszczycić się jednym z najdłuższych staży w Hollywood. Zdaniem amerykańskich mediów, do niedawna. W poniedziałek portal Radar.com ogłosił koniec 18-letniego związku małżeńskiego, para miała już mieć za sobą rozmowy o podziale majątku i powoli przygotowywać dzieci na smutną informację. Doniesieniom wiary dali nawet znajomi aktorskiej pary, którzy wysyłali Smithowi słowa wsparcia. Ten nie wytrzymał i zdementował plotki na swoim profilu na Facebooku.

W normalnych okolicznościach nie odpowiadam na takie głupoty. Ale tyle osób przekazywało mi swoje "najgłębsze kondolencje", że pomyślałam "dobra, ja też dołączę do tych głupot". W odpowiedzi na te wszystkie zbędne i powtarzające się informacje: JADA I JA NIE ROZWODZIMY SIĘ. Obiecuję - jeśli kiedykolwiek zdecyduje się rozwieść z moją królową - sam wam o tym powiem - napisał.

Wpis Willa Smitha na FacebookuFacebook.com/WillSmith

Jego wersję podtrzymała Jada, która na Twitterze napisała krótko:

Mój król przemówił.

Wpis Jady Pinkett-Smitch na TwitterzeTwitter.com/jadapsmith

Na koniec głos zabrała nastoletnia córka pary, która doniesienia prasy, dosłownie, wyśmiała.

Wpis z Twittera Willow SmithTwitter.com/officialwillow

em

POLUB NAS
Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS