Lenny Kravitz gra koncert. Nagle pękły mu spodnie. Bielizna? BRAK. Komentarz Stevena Tylera bezcenny

Muzyk na koncercie w Sztokholmie wykonał na tyle entuzjastyczny układ taneczny, w na tyle obcisłych skórzanych spodniach, że światu pokazał znacznie więcej niż swój talent. "Penisgate" w zabawny sposób skomentował Steven Tyler z zespołu Aerosmith.
Kravitzowi pękły spodnie. Bielizna? BRAK Lenny Kravitz gra koncert. Nagle pękły mu spodnie Muzyk na koncercie w Sztokholmie wykonał na tyle entuzjastyczny układ taneczny, w na tyle obcisłych skórzanych spodniach, że światu pokazał znacznie więcej niż swój talent. "Penisgate" w zabawny sposób skomentował Steven Tyler z zespołu Aerosmith. Lenny Kravitz zagrał w poniedziałek koncert w Sztokholmie. Miał być to występ jak każdy inny, ale stało się inaczej. Wszystko przez wyjątkowo obcisłe skórzane spodnie, które wywiązywały się ze swojego zadania, dopóki muzyk stał na scenie. Gdy zaczął "szaleć" z gitarą i wykonał zbyt entuzjastyczny rozkrok, szwy w spodniach nie wytrzymały. Cały świat mógł obejrzeć "wdzięki" Kravitza w całej okazałości. "US Magazine" dotarł do relacji naocznych świadków tego niecodziennego wydarzenia zamieszczonych w lokalnej gazecie "Expressen". - To było szaleństwo. Prawie umarłem ze śmiechu. Kiedy się uspokoiłem, zadzwoniłem do mamy, która też była na koncercie. Ona również nie mogła powstrzymać napadów śmiechu - opisuje jeden z fanów Kravitza. Bohater całego zamieszania zdaje się być równie rozbawiony sytuacją. Na Twitterze pokazał screen SMS-a od swojego przyjaciela Stevena Tylera, lidera grupy Aerosmith. Wpis opatrzył wiele mówiącym hashtagiem: #Penisgate. - Stary, bez bielizny i z kolczykiem? A niech mnie. Mnie tego nigdy nie pokazywałeś - napisał rockman.

Lenny Kravitz zagrał w poniedziałek koncert w Sztokholmie. Miał być to występ jak każdy inny, ale stało się inaczej. Wszystko przez wyjątkowo obcisłe skórzane spodnie, które wywiązywały się ze swojego zadania, dopóki muzyk stał na scenie. Gdy zaczął "szaleć" z gitarą i wykonał zbyt entuzjastyczny rozkrok, szwy w spodniach nie wytrzymały. Cały świat mógł obejrzeć "wdzięki" Kravitza w całej okazałości.

Lenny Kravitz East News

(Zdjęcie bez cenzury możecie zobaczyć tutaj).

"US Magazine" dotarł do relacji naocznych świadków tego niecodziennego wydarzenia zamieszczonych w lokalnej gazecie "Expressen".

To było szaleństwo. Prawie umarłem ze śmiechu. Kiedy się uspokoiłem, zadzwoniłem do mamy, która też była na koncercie. Ona również nie mogła powstrzymać napadów śmiechu - opisuje jeden z fanów Kravitza.

Bohater całego zamieszania zdaje się być równie rozbawiony sytuacją. Na Twitterze pokazał screen SMS-a od swojego przyjaciela Stevena Tylera, lidera grupy Aerosmith. Wpis opatrzył wiele mówiącym hashtagiem:

#Penisgate.
Stary, bez bielizny i z kolczykiem? A niech mnie. Mnie tego nigdy nie pokazywałeś - napisał rockman.

Wpis z Twiterra Lenny'ego Kravitza Twitter.com/lennykravitz

 

em

POLUB NAS
Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS