Zofia Ślotała wybrała imię dla córki. Jest egzotyczne i z tradycjami

Wiadomo już, jak będzie miała na imię córka Zofii Ślotały i Kamila Haidara. To ukłon w stronę syryjskiego pochodzenia ojca dziecka.
Zofia Ślotała wybrała imię dla córki Jest egzotyczne i z tradycjami Wiadomo już, jak będzie miała na imię córka Zofii Ślotały i Kamila Haidara. To ukłon w stronę syryjskiego pochodzenia ojca dziecka. Dziecko będzie nazywało się Rania Konstancja - ustalił portal Jastrzabpost. Rania to arabskie imię, które nosiła między innymi królowa Jordanii. - Rodzice używają pierwszego imienia - nie zdrabniają, choć istnieje ładne zdrobnienie imienia Rania, a jest nim Rez. Drugie imię także będzie używane w oryginalnym brzmieniu pomimo, że posiada równie urocze co Rania zdrobnienie - Koti - czytamy. Zofia Ślotała urodziła Ranię Konstancję ponad miesiąc temu. Poinformowała o tym na swoim blogu.

Dziecko będzie nazywało się Rania Konstancja - ustalił portal Jastrzabpost. Rania to arabskie imię, które nosiła między innymi królowa Jordanii.

Rodzice używają pierwszego imienia - nie zdrabniają, choć istnieje ładne zdrobnienie imienia Rania, a jest nim Rez. Drugie imię także będzie używane w oryginalnym brzmieniu pomimo, że posiada równie urocze co Rania zdrobnienie - Koti - czytamy.

Zofia Ślotała urodziła Ranię Konstancję ponad miesiąc temu. Poinformowała o tym na swoim blogu.

Screen z babyboomzosi.plBabyboomzosi.pl

Córka Zosi ŚlotałyInstagram.com/miss_zi

alex
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: