Meryl Streep z córką na premierze. "Ponadczasowe piękności". Wcześniej zaskoczyła w wywiadzie. "Jesteśmy blisko, ale...."

Maryl Streep znamy jako piękną i cenioną aktorkę. Teraz możemy dowiedzieć się nieco o jej życiu rodzinnym.

Meryl Streep i jej 32-letnia córka Mamie zagrały razem w filmie "Ricky and the Flash". W poniedziałek pojawiły się  na nowojorskiej premierze filmu i wzięły czerwony dywan szturmem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Ponadczasowe piękności! Mama i córka wyglądały prześlicznie i niezwykle stylowo, kiedy pojawiały się razem na czerwonym dywanie - komplementuje "Daily Mail".

W filmie Meryl i Mamie również wcielają się w role matki i córki. Streep gra rockmenkę wracająca do domu, by zająć się rodziną. Między paniami dochodzi do wielu spięć.

Oj, bardzo podobało się jej krzyczenie na mnie - powiedziała w późniejszym wywiadzie w programie "Today".  - Cóż, nie było to coś, co nie zdarzało się nam wcześniej - dodała ze śmiechem.

Streep szybko przeszła do wyjaśnień, że w prawdziwym życiu jej relacja z Mamie wygląda zupełnie inaczej.

Jesteśmy bardzo blisko ze sobą. W niczym nie przypominamy naszych filmowych postaci - zapewniła.

em
Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Meryl Streep z córką na premierze. "Ponadczasowe piękności". Wcześniej zaskoczyła w wywiadzie. "Jesteśmy blisko, ale...."
Zaloguj się
 • Gość: Meryl

  Oceniono 2 razy 2

  Razem wystąpiły w filmie "Wieczór". Nie mogłam oderwać wzroku od uśmiechu Mamie. Nie znałam jej nazwiska i nie kojarzyłam z Meryl. W filmie tym Mamie grała młodą Meryl. Film zrobił wrażenie tak jak one obie. Taki sam uśmiech, podobieństwo uderzające.

 • dorry

  Oceniono 4 razy 2

  Córka wygląda jaby była jej siostrą...

 • Gość: esg

  0

  Uwielbiam Meryl! A jej córka jest bardzo do niej podobna i mam nadzieję, że jest równie utalentowana. Nie widziałam jej jeszcze w akcji.

 • Gość: Meryl

  0

  Wcześniej zagrały razem w filmie "Wieczór", gdzie Mamie grała młodą Meryl. Mają taki sam uśmiech.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX