Michel Moran zakochał się w Polce. Nic dziwnego! Jego żona wygląda jak gwiazda. Nowa fryzura jej służy

Michel Moran i jego żona Halina nie pojawiają się często na salonach. A szkoda, bo uroczego kucharza i jego jakże piękną żonę widywalibyśmy chętnie częściej!

Ostatnio mieliśmy szansę oglądać Michela Morana i jego żonę Halinę jeszcze w 2014 roku. Para po długiej przerwie pojawiła się u Fukiera na promocji przewodnika "151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce" autorstwa Magdy Gessler. Oglądanie państwa Moranów to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza, gdy patrzy się na żonę kucharza.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Halina Moran rozjaśniła nieco kolor włosów. Ciepły czekoladowy odcień prezentuje się naprawdę nieźle. Wcześniej wyglądała tak:

Michel Moran z żoną Kapif

Michel Moran i Halina Moran poznali się ponad 15 lat temu w Luksemburgu.

Bardzo długo tylko się przyjaźniliśmy. Obydwoje byliśmy po przejściach. Zarówno ja, jak i Halina zakończyliśmy nieudane związki. Mieliśmy po dwoje dzieci z pierwszych małżeństw. Moje to córka Solene i syn Andrea. Po roku wspólnego życia zdecydowaliśmy, że przeprowadzę się do Polski. Halina mogła mieszkać ze mną we Francji, ale nie chciała. Zaryzykowałem i dziś uważam, że było warto. Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z Polską, przyjechałem do obcego dla mnie kraju, ale cała rodzina Haliny szybko mnie zaakceptowała - powiedział Moran w rozmowie z Se.pl.

Halina Moran zajmuje się finansami restauracji męża Bistro de Paris, a także doradza mu kwestii garderoby i PR-u. Para ma dwoje dzieci. Córki nie poszły jednak w ślady sławnego taty.

Żałuję bardzo, ale żadne z nich nie przepada za gotowaniem. Córka - Solen ma teraz 18 lat i jeszcze uczy się we Francji. A syn - Andrea ma 23 lata i hoduje owoce morza na Nowej Kaledonii, francuskiej wyspie na Pacyfik - mówił w wywiadzie dla "Flesza" w 2013.

Wcześniej Moran niewiele mówił o życiu swoich córek. Niedawno jednak podzielił się przejmującą historią Solen, która cierpiała na anoreksję.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (35)
Michel Moran zakochał się w Polce. Nic dziwnego! Jego żona wygląda jak gwiazda. Nowa fryzura jej służy
Zaloguj się
 • Gość: Dorro

  Oceniono 43 razy 41

  Co to za bzdury z tymi dziećmi? Najpierw piszecie, że syn i córka są z poprzedniego małżeństwa, potem o nich piszecie jak o dwóch córkach i to z tego małżeństwa...

 • augenthaler

  Oceniono 33 razy 33

  Czy autorka artykułu też pochodzi z Francji i ma w związku z tym pewne problemy z opanowaniem polszczyzny?

 • Gość: asik

  Oceniono 16 razy 16

  i ten podpis pod zdjęciem..... "Halina Moran,torebka"....mistrzostwo!

 • Gość: Gość.

  Oceniono 16 razy 8

  Gwiazda? ale czego?

 • art_102

  Oceniono 7 razy 7

  Wygląda 15 lat młodziej niż poprzednio, ale to przede wszystkim efekt liftingu podbródka i szyi.
  Z tą fryzurą, to nie przesadzajmy, bo zdecydowanie te dopinke ma za dużą i za ciężką, dodam, że zupełnie niepotrzebnie. Ale lifting sobie ładny zrobiła, bo gdyby pod pretekstem pochwały, złośliwie nie wrzucili wcześniejszych fot, to można by pomyślec, że to po prostu młoda babka jest. To jedno z ładniejszych odmłodzeń...

 • elenita

  Oceniono 17 razy 5

  Nowa twarz też jej służy.

 • kn

  Oceniono 4 razy 4

  zeby bylo taniej to chyba jedna farba robia wlosy

 • Gość: gerwazy

  Oceniono 2 razy 2

  Ale.ona ma pazury.Apropo pochodzenia to ten ala francuski hiszpan jest raczej arabskiego pochodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX