Grał otyłego kuzyna Harry'ego Pottera. Teraz? Wow! "Nie mogliśmy uwierzyć, że to ON!"

Harry Melling szerszej publiczności znany jest jako odtwórca roli Dudleya Dursleya, otyłego i rozpieszczonego kuzyna Harry'ego Pottera z serii bestsellerowych książek J.K. Rowling. Aktor na przestrzeni kilku lat bardzo wydoroślał i zgubił zbędne kilogramy.

Minęło już prawie 15 lat od premiery pierwszej ekranizacji "Harry'ego Pottera", opowiadającego o przygodach młodego czarodzieja. Aktorzy, którzy wcielali się w główne role w produkcji na podstawie bestsellerów J.K. Rowling, są dziś nie do poznania! Jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz przeszedł Matthew Lewis grający Neville'a Longbottoma, a obecnie uważany przez media na całym świecie za symbol seksu. A jak teraz wygląda Harry Melling, który grał pucołowatego Dudleya?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dorosły "Dudley" w niczym już nie przypomina otyłego chłopca sprzed lat. Aktor wydoroślał i wyraźnie schudł.

Gdy spojrzeliśmy na nowe zdjęcia Harry'ego nie mogliśmy uwierzyć, że to on! Po otyłym Dudleyu nie ma już ani śladu. Czyżby Melling pozazdrościł swojemu koledze z planu, Matthew Lewisowi i też przeszedł ogromną metamorfozę? Nie możemy się zdecydować, który z nich jest przystojniejszy - ekscytuje się brytyjski "Daily Mail".

Jak Wam się podoba nowy wygląd Harry'ego Mellinga?

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS