Tabloidy donoszą o trzeciej ciąży Violi Kołakowskiej. Ona komentuje: Mój okrągły brzuszek...

Zdjęcia "ciężarnej" partnerki Tomasza Karolaka obiegły internet w poniedziałek rano. Na fotkach, które zrobili jej paparazzi, widać zaokrąglony brzuch. To uruchomiło lawinę spekulacji. Kołakowska nie zostawiła ich bez komentarza.
Viola Kołakowska w trzeciej ciąży? Kołakowska nie zostawiła plotek bez komentarza. Zdjęcia "ciężarnej" partnerki Tomasza Karolaka obiegły internet w poniedziałek rano. Na fotkach, które zrobili jej paparazzi, widać zaokrąglony brzuch. To uruchomiło lawinę spekulacji. Kołakowska nie zostawiła ich bez komentarza. Viola Kołakowska i Tomasz Karolak mają już dwójkę dzieci. Niedawno paparazzi zrobili zdjęcia modelce, na których ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. Przez media przeszła burza spekulacji o tym, jakoby partnerka aktora spodziewała się trzeciego dziecka. Okazuje się, że Kołakowska nie jest w ciąży, a jej widoczne krągłości to efekt przejedzenia. Całe zamieszanie skoemntowała na swoim facebookowym profilu: - Dziękuje za troskę i uwagę, ale niestety jeszcze nie teraz. Mój okrągły brzuszek jest wynikiem totalnego obżarstwa w znakomitej knajpie Demeter w Dębku Playa, gdzie jedzenie jest obłędne. Polecam - napisała.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak mają już dwójkę dzieci. Niedawno paparazzi zrobili zdjęcia modelce, na których ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. Przez media przeszła burza spekulacji o tym, jakoby partnerka aktora spodziewała się trzeciego dziecka. Okazuje się, że Kołakowska nie jest w ciąży, a jej widoczne krągłości to efekt przejedzenia. Całe zamieszanie skoemntowała na swoim facebookowym profilu:

Dziękuje za troskę i uwagę, ale niestety jeszcze nie teraz. Mój okrągły brzuszek jest wynikiem totalnego obżarstwa w znakomitej knajpie Demeter w Dębku Playa, gdzie jedzenie jest obłędne. Polecam - napisała.

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Tabloidy donoszą o trzeciej ciąży Violi Kołakowskiej. Ona komentuje: Mój okrągły brzuszek...
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 39 razy 27

  Gdyby karolak wrócił do domu, a kołakoskiej by nie zastał, to wygrzmociłby pralkę. Bezlitosny buhaj.

 • ateofi

  Oceniono 32 razy 24

  Nie wiem, czy mam podziwiać czy współczuć pani Kołakowskiej tego, że ma 2 dzieci z tym ćwierć mózgiem Karolakiem. Facet jest jak chorągiewka na wietrze (wystarczy poczytać jego żenujący wywiad dla prawicowego szmatławca, w ktorym kaja się za popieranie Bronka Komorowskiego). Poza tym facet jest głupi i totalnie nieodpowiedzialny a w dodatku niestały w uczuciach!

 • st58

  Oceniono 10 razy 8

  Dupek jakich mało a Ona chyba ślepa i naiwna .

 • Gość: Wiedźma

  Oceniono 12 razy 8

  WTF is Viola Kołakowska poza tym, że jest partnerką Karolaka, jak wynika z "njusa"?!

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 5

  ten dzieciorob startuje w jakis zawodach ?????

 • lalolka

  Oceniono 2 razy 2

  Nie da się takiej piłki uzyskać z przejedzenia, nie wierzę :)

 • janiemoge

  0

  Kar-ol-fak. Tyle w temacie.

 • janiemoge

  0

  Panie Karolak !! Trochę kultury dla "zwykłych" ludzi, którym nie dorasta Pan do pięt, którzy udali się do Pana teatru i mieli wątpliwą przyjemność kontaktu z Panem ...

 • zalep

  Oceniono 2 razy -2

  Czy ten Pan Karolak to ten co z telefonem łazi i reklamuje jakie to taryfy są dla biznesmenów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX