Alicja Janosz świętuje z mężem piątą rocznicę ślubu w Chorwacji. Pokazała nie tylko syna. Jej figura po ciąży... WOW

Alicja Janosz razem z rodziną wyjechała na wakacje do Chorwacji. A zdjęciami z zagranicznych wczasów pochwaliła się w sieci.

Alicja Janosz i jej mąż, Bartosz Niebelecki, niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. To święto spędziła w gronie najbliższej rodziny na wakacjach w Chorwacji. Zdjęciami z zagranicznych wczasów pochwaliła się na Instagramie, a my możemy podziwiać nie tylko jej bardzo szczupłą figurę, ale i urocze, rodzinne kadry. Wokalistka pokazała swojego niespełna rocznego syna, Tymona.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Przypomnijmy, że zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" we wrześniu 2014 roku po raz pierwszy została mamą.

Zobacz też wywiad z Alicją Janosz na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach:

amelka
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Alicja Janosz świętuje z mężem piątą rocznicę ślubu w Chorwacji. Pokazała nie tylko syna. Jej figura po ciąży... WOW
Zaloguj się
 • Gość: emi

  Oceniono 14 razy 12

  nie widziała dupa słońca:co kogo obchodzą wczasy i figura jakiejś tam A.Janosz -kto to w ogóle jest?????????????????????

 • radek_sziwa

  Oceniono 8 razy 4

  To ta od piosenki o jajecznicy? Nic innego nie ma w dorobku.

 • Gość: dragoness

  Oceniono 2 razy 2

  a gdzie widac ta fugure???

 • cerrrie

  Oceniono 14 razy 0

  Ale przysłowiowe 5 min. sławy jest chorobotwórcze. Sława przemija, ale apetyt na dalsze bycie sławnym pozostaje. I co robi taka przebrzmiała pięciominutówka? Nie może już liczyć na swoje 5 min. to chociaż popluska się jescze trochę w substytucie sławy jaką jest lansowanie siebie i swojej rodziny w internecie. Fakt jest taki, że to media (Takie jak np. plotek) niepotrzebnie piszą o kimś takim jak Pani Janosz, która jest znana tylko z tego iż kiedyś tam wygrała "Idola", i obecnie nie można ją nazwać gwiazdą o której warto wspominać. Nie rozumiem tylko po co portale plotkarskie mielą w kółko newsy o ludziach, którzy tak naprawdę nie wnoszą niczego niby swoim talentem. No była Pani Janosz w Horwacji, i co z tego? To jakaś moja rodzina, że wchodząc na plotka mam czytać o kobiecie, która po prostu ma rodzinę i tyle? Jak już chcecie pisać o kimś aby tylko zapełnić miejsce na plotku, to stwórzcie osobny dział, gdzie np. na meila można by zgłaszać siebie i swoje rodziny. I wtedy w tym nowym dziale będziecie zapychali sobie miejsce na plotku, losowo wybranymi ludźmi z każdego zakątka Polski. No bo ja nie widzę różnicy między Alicją Janosz, a jakąś tam Janiną Kowalską. A na pewno znajdzie się mnóstwo ludzi którzy będą chcieli połechtać swoje próżne ego chwaląc się sobą i swoją rodziną jak robi to Alicja Janosz. Co to? Strony plotkarskie to jakieś instytucje charytatywne, które wspierają przebrzmiałe gwiazdki, czy jak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX