Doda i Emil Haidar zaręczyli się. "Party" zdradza szczegóły. A te są naprawdę interesujące. I trochę dziwne

Pod koniec lipca para zaręczyła się, a efektownym pierścionkiem Doda pochwaliła się na Facebooku i Instagramie. Są już znane szczegóły zaręczyn oraz data planowanego ślubu.
Doda i Emil Haidar się zaręczyli "Party" zdradza szczegóły. A te są naprawdę interesujące. I trochę dziwne Pod koniec lipca para zaręczyła się, a efektownym pierścionkiem Doda pochwaliła się na Facebooku i Instagramie. Są już znane szczegóły zaręczyn oraz data planowanego ślubu. Doda powiedziała "tak" Emilowi Haidarowi oraz pokazała swoim fanom, jak wygląda jej pierścionek zaręczynowy. Według najnowszych doniesień "Party" para ma wziąć ślub jeszcze w tym roku. Magazynowi udało się także ustalić szczegóły zaręczyn, a te były bardzo romantyczne! Ukochany wokalistki oświadczył się w Grecji i sam zaprojektował pierścionek, który wysadzany jest ponad setką diamencików. Jego wartość szacuje się na ponad 280 tys. złotych. - Jak wyglądały zaręczyny? Mała prywatna wyspa, 2 tysiące lampionów, pierścionek z 2,5-karatowym brylantem w kształcie serca (specjalnie sprowadzonym z Antwerpii) oraz ulubiona zupa gwiazdy, czyli... pomidorowa! - możemy przeczytać na łamach pisma. Ok, to ostatnie trochę nas zaskoczyło... W ostatnim czasie pojawiało się wiele spekulacji o tym, że ślub pary już się odbył, a cała ceremonia została zachowana w tajemnicy.

Doda powiedziała "tak" Emilowi Haidarowi oraz pokazała swoim fanom, jak wygląda jej pierścionek zaręczynowy. Według najnowszych doniesień "Party" para ma wziąć ślub jeszcze w tym roku. Magazynowi udało się także ustalić szczegóły zaręczyn, a te były bardzo romantyczne! Ukochany wokalistki oświadczył się w Grecji i sam zaprojektował pierścionek, który wysadzany jest ponad setką diamencików. Jego wartość szacuje się na ponad 280 tys. złotych.

Jak wyglądały zaręczyny? Mała prywatna wyspa, 2 tysiące lampionów, pierścionek z 2,5-karatowym brylantem w kształcie serca (specjalnie sprowadzonym z Antwerpii) oraz ulubiona zupa gwiazdy, czyli... pomidorowa! - możemy przeczytać na łamach pisma.

Ok, to ostatnie trochę nas zaskoczyło...

W ostatnim czasie pojawiało się wiele spekulacji o tym, że ślub pary już się odbył, a cała ceremonia została zachowana w tajemnicy. Zobacz, jak Doda wytłumaczyła te doniesienia:

amelka

Doda