Jessica Biel i Justin Timberlake pierwszy raz od czasu narodzin dziecka. Ona w obcisłych rurkach. "Pociążowe krągłości zniknęły"

Syn Justina Timberlake i Jessiki Biel przyszedł na świat 3 miesiące temu. Aktorkę widzieliśmy od tego czasu dwukrotnie, nigdy jednak w towarzystwie męża. To ich pierwsze zdjęcia po narodzinach Silasa!

Od czasu narodzin syna nie pokazywali się razem publicznie. Wszystko zmieniło się, gdy w piątek paparazzi spotkali ich w Los Angeles. Opuszczali właśnie klinikę dla zwierząt. Nie do końca wiadomo, co tam robili, bo nie było przy nich ani wcześniej, ani później żadnego pupila. Mały Silas również został w domu. "Daily Mail" skupił więc uwagę na młodej mamie.

Gwiazda "Siódmego nieba" wyglądała świetnie. Jej pociążowe krągłości zniknęły, a Jessica już nosi obcisłe jeansy. Look uzupełniły espadryle Chanel, nonszalancki biały T-shirt i okulary - opisywali.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co tam jednak strój. Nas najbardziej urzekł nieschodzący z jej twarzy uśmiech. Justin również wyglądał na wypoczętego i zadowolonego. Czyżby mały nie budził ich zbyt często w nocy? Zresztą, kto by nie spał dobrze, gdyby kołysankę śpiewał mu sam Timberlake?

aga

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS