Ma charakterystyczną urodę (nawet bardzo) i nie sposób jej nie rozpoznać. A jednak! To przez "nowe", umięśnione ciało

Kim jest umięśniona dziewczyna na zdjęciu?
"Nowe" ciało Julliette Lewis Aktorka ma charakterystyczną urodę Ciało Julliette Lewis zmieniło się tak, że aż trudno ją rozpoznać. 41-letnia aktorka wyćwiczyła imponujący kaloryfer! Nad mięśniami zaczęła pracować niedawno. Kiedy ostatnio pokazała na swoim Instagramie zdjęcie "nowego" brzucha, aż zaniemówiliśmy. Nie tylko zresztą my. Internauci z całego świata komentowali kaloryfer, jakiego w wieku 41 lat dorobiła się Julliette Lewis. Aktorka zawsze była szczupła, ale nad mięśniami zaczęła pracować niedawno. Jej ciało zmieniło się do tego stopnia, że na ulicy, w zwykłych ciuchach i okularach na nosie, aż trudno ją rozpoznać! Większego problemu z paparazzi mieć więc nie będzie. No naprawdę nieliczne z jej zdjęć dostępnych ostatnio w agencjach fotograficznych. No chyba, że weźmiemy pod uwagę te z wypadu na jacht Leonarda DiCaprio, ale coś nam się zdaje, że wówczas to na niego i jego nową dziewczynę "polowali" fotografowie.

Kiedy ostatnio pokazała na swoim Instagramie zdjęcie "nowego" brzucha, aż zaniemówiliśmy. Nie tylko zresztą my. Internauci z całego świata komentowali kaloryfer, jakiego w wieku 41 lat dorobiła się Julliette Lewis. Aktorka zawsze była szczupła, ale nad mięśniami zaczęła pracować niedawno. Jej ciało zmieniło się do tego stopnia, że na ulicy, w zwykłych ciuchach i okularach na nosie, aż trudno ją rozpoznać!

<< NOWE CIAŁO JAK KAMUFLAŻ >>

Większego problemu z paparazzi mieć więc nie będzie. No naprawdę nieliczne z jej zdjęć dostępnych ostatnio w agencjach fotograficznych. No chyba, że weźmiemy pod uwagę te z wypadu na jacht Leonarda DiCaprio, ale coś nam się zdaje, że wówczas to na niego i jego nową dziewczynę "polowali" fotografowie.

aga

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS