Doda zrobiła Haidarowi NAJLEPSZĄ niespodziankę ever. Przy okazji wbiła szpilę Majdanowi

Piosenkarka postanowiła sprawić narzeczonemu oryginalną niespodziankę. Jej ukochany, fan mocnych brzmień dostał od Dody przeróbkę zdjęcia reklamującego trasę koncertową zespołu Pearl Jam. Obok muzyków stoi... Tak, to ON.
Dody prezent dla Haidara Piosenkarka postanowiła sprawić narzeczonemu oryginalną niespodziankę Związek Dody i Emila Haidara kwitnie. Para niedawno się zaręczyła, a piosenkarka już zdążyła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Nie tylko narzeczony sprawia jej oryginalne niespodzianki. Haidar podzielił się na swoim profilu prezentem od ukochanej. A jest nim niewątpliwie ciekawa przeróbka zdjęcia Pearl Jam. Jednym z członków legendarnego zespołu został "wklejony" Emil. Jeszcze ciekawsze są komentarze pod zdjęciem. Doda jest bardzo zadowolona z finalnego efektu: Ten gift najbardziej mi się udał- napisała. Znajomy Haidara zauważył natomiast, że grafik "dorobił" mu ciekawy tatuaż. Rabczewska w odpowiedzi skorzystała z okazji i wetknęła szpilę swojemu byłemu mężowi, Radosławowi Majdanowi. Fajny tatuaż Emil Haidar - skomentował. Jeszcze nie Indianin ;) - odpowiedziała Doda. Te potyczki słowne krótko podsumował przyjaciel piosenkarki, Mariusz Ząbkowski (Dżaga): Ahahahaha :D

Związek Dody i Emila Haidara kwitnie. Para niedawno się zaręczyła, a piosenkarka już zdążyła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Nie tylko narzeczony sprawia jej oryginalne niespodzianki. Haidar podzielił się na swoim profilu prezentem od ukochanej. A jest nim niewątpliwie ciekawa przeróbka zdjęcia Pearl Jam. Jednym z członków legendarnego zespołu został "wklejony" Emil.

Emil Haidar jako członek zespołu Pearl Jam Facebook.com/emilhaidar

Jeszcze ciekawsze są komentarze pod zdjęciem. Doda jest bardzo zadowolona z finalnego efektu:

Ten gift najbardziej mi się udał- napisała.

Znajomy Haidara zauważył natomiast, że grafik "dorobił" mu ciekawy tatuaż. Rabczewska w odpowiedzi skorzystała z okazji i wetknęła szpilę swojemu byłemu mężowi, Radosławowi Majdanowi.

Fajny tatuaż Emil Haidar - skomentował.
Jeszcze nie Indianin ;) - odpowiedziała Doda.

Te potyczki słowne krótko podsumował przyjaciel piosenkarki, Mariusz Ząbkowski (Dżaga):

Ahahahaha :D

Screen z Facebook.com Facebook.com/emilhaidar

Dla porównania, tak wygląda oryginalny plakat trasy koncertowej Pearl Jam:

Pearl Jam Pearljam.com

Jak Wam się podoba przeróbka? ;)

Zobacz, jak Doda skomentowała doniesienia o swoim rzekomym ślubie:

amelka

Doda