Jessica Simpson pozuje w seksownym kostiumie na jachcie. Ale zaraz, zaraz, ten strój już widzieliśmy. Pierwsza miała go Polka!

Odkąd schudła, Simpson chętniej eksponuje swoją odmienioną sylwetkę. Zdjęcia w wyciętych kostiumach kąpielowych? To już żadna nowość. Na najnowszej fotce pozuje w skąpym stroju, który jest wśród gwiazd prawdziwym hitem.
Jessica Simpson pozuje w seksownym kostiumie Gwiazda chętnie eksponuje odmienioną sylwetkę Jessikę Simpson w kusym kostiumie kąpielowym mieliśmy już okazję zobaczyć kilkanaście dni temu. Wtedy to zagraniczne media stwierdziły, że celebrytka chyba nie do końca akceptuje swoje ciało i przerabia zdjęcia w programach graficznych. Tym razem wszystko jest na swoim miejscu. Co ciekawe, kostium marki Agent Provocateur jest ulubionym strojem gwiazd. Szczęśliwymi posiadaczkami tego modelu są m.in. siostry Kylie i Kendall Jenner, modelka Abbey Clancy i Sara Boruc. Każda z pań chętnie się w nim fotografuje, eksponując seksowne kształty.

Jessikę Simpson w kusym kostiumie kąpielowym mieliśmy już okazję zobaczyć kilkanaście dni temu. Wtedy to zagraniczne media dostrzegły, że celebrytka nie do końca akceptuje swoje ciało, a zdjęcia przerabia w programach graficznych. Tym razem wszystko jest na swoim miejscu, a seksowny strój opinający sylwetkę przypadł do gustu nie tylko jej, ale i innym gwiazdom.

Jessica SimpsonInstagram.com/jessicasimpson

Okazuje się, że oryginalny kostium z wycięciami, marki Agent Provocateur kosztuje spore pieniądze (450 dolarów) i jest ulubionym strojem gwiazd. Posiadaczkami kostiumu są już siostry Kylie i Kendall Jenner, modelka Abbey Clancy i Sara Boruc. Każda z pań chętnie się w nim fotografuje, eksponując seksowne kształty.

Kylie Jenner, Kendall Jenner, Abbey Clancy, Sara BorucInstagram.com

Od lewej: Kylie Jenner, Kendall Jenner, Abbey Clancy i Sara Boruc. Która według was wygląda najlepiej? Wyraźcie swoją opinię w sondzie!

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Kto wygląda lepiej w stroju Agent Provocateur?