Rihanna spotyka się z tym znanym sportowcem? "Byli już na kilku randkach"

Lewis Hamilton i Rihanna mają już za sobą kilka randek, wszystkie trzymane w tajemnicy. Tak twierdzi brytyjski tabloid.
Rihanna spotyka się ze znanym sportowcem? "Byli już na kilku randkach" Lewis Hamilton i Rihanna mają już za sobą kilka potajemnych randek - twierdzi brytyjski "The Sun". Tym samym dotychczasowe relacje kierowcy Formuły 1 z Kendall Jenner najwyraźniej musiały ulec ochłodzeniu. W ostatnich miesiącach widywano go bowiem z młodą Kardashianką. Znają się z Rihanną od lat, ale, poza drobnym flirtem, dotąd nie było między nimi nic poważnego. Wszystko zmieniło się w maju. Zaczęli więcej ze sobą rozmawiać. Spędzali razem każdy wolny weekend - informuje źródło "The Sun". Jak podaje tabloid, ostatnio widziano ich razem w nowojorskiej restauracji, skąd przenieśli się do klubu, by ostatecznie nad ranem zakończyć imprezę w prywatnym apartamencie. Oboje są niezwykle zapracowani, ale Rihanna poprosiła go, by przyjechał we wrześniu do Brazylii na festiwal Rock in Rio. Po występie mogliby spędzić tam razem trochę czasu - donosi "The Sun". Kolejne anonimowe źródło, tym razem z otoczenia Hamiltona, potwierdza bliską relację kierowcy rajdowego i piosenkarki. Trochę się w niej zadurzył i sądzi, że Rihanna jest nie tylko niezwykle seksowna, ale i zabawna. Jest jednak świadomy, że gwiazda ma reputację łamaczki serc - czytamy. Lewis Hamilton do lutego związany był z Nicole Scherzinger, Rihanna w ostatnim czasie spotykała się z Drake'iem, a potem z gwiazdą Realu Madryt, Karimem Benzemą.

Rihanna i mistrz Formuły 1, Lewis Hamilton, zdaniem informatora "The Sun", są od niedawna parą. Tym samym dotychczasowe relacje między Lewisem a Kendall Jenner najwyraźniej musiały ulec ochłodzeniu. W ostatnich miesiącach łączono go bowiem z młodą Kardashianką.

Znają się z Rihanną od lat, ale, poza drobnym flirtem, dotąd nie było między nimi nic poważnego. Zmieniło się to w maju. Zaczęli więcej ze sobą rozmawiać. Gdy pozwoliły im na to napięte kalendarze, spędzili razem weekend - informuje źródło tabloidu.

Ostatnio widziano ich razem w nowojorskiej restauracji, skąd przenieśli się do klubu, by ostatecznie nad ranem zamknąć imprezę w prywatnym apartamencie.

Oboje są niezwykle zapracowani, ale Rihanna poprosiła go, by przyjechał we wrześniu do Brazylii na festiwal Rock in Rio. Po występie mogliby spędzić tam razem trochę czasu - informuje "The Sun".

Kolejne anonimowe źródło, tym razem z otoczenia Hamiltona, potwierdza nagłe zbliżenie się kierowcy rajdowego i piosenkarki.

Trochę się w niej zadurzył i sądzi, że Rihanna jest nie tylko niezwykle seksowna, ale i zabawna. Ma jednak w pamięci fakt, że ma reputację łamaczki serc - czytamy.

Lewis Hamilton do lutego związany był z Nicole Scherzinger, Rihanna do niedawna z Drake'iem, a potem z gwiazdą Realu Madryt, Karimem Benzemą.

RihannaAplikacja Plotek

socha

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: