Patricia Kazadi niedawno nosiła taką fryzurę. Myślicie, że już niczym Was nie zaskoczy? A jednak! "Pati, co Ty zrobiłaś?"

Prowadząca "You Can Dance" długo nie wytrzymała z krótką blond fryzurą. Postanowiła ogolić się na łyso. Efekt? Opinie fanów są podzielone.
Patricia Kazadi z nową fryzurą Prowadząca "You Can Dance" długo nie wytrzymała z krótką blond fryzurą Patricia Kazadi lubi eksperymentować z image'em. Niemalże w każdym odcinku "You Can Dance" widzowie mogli oglądać ją w innym wydaniu. Wszystko to za sprawą peruk i doczepek, które upodobała sobie piosenkarka. W finale tanecznego show symbolicznie pożegnała się ze sztucznymi włosami i pokazała "nową siebie". Krótkie blond włosy to już przeszłość. Tym razem Kazadi postawiła na "mocną" metamorfozę i ogoliła głowę na łyso. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. I choć takie uczesanie wydaje się być idealne na lato, nie do końca przypadło do gustu jej fanom: Pati, co Ty zrobiłaś :( Gdzie Twoje włosy? Przepraszam, ale ładniej ci było w tamtych prześlicznych, długich włoskach - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie. Jednak nie wszyscy krytykowali zmianę. Niektórzy internauci stwierdzili, że włosy i tak odrosną, a obecna fryzura nadaje Patrycji pazura: No wyglądasz zajebiście. Tak z pazurem. Precz z perukami, tak wyglądasz genialnie, a nie jak sztuczna lala. W takie upały to najlepsza fryzura, a włosy i tak odrosną.

Patricia Kazadi lubi eksperymentować z image'em. Niemalże w każdym odcinku "You Can Dance" widzowie mogli oglądać ją w innym wydaniu. Wszystko to za sprawą peruk i doczepek, które upodobała sobie piosenkarka. W finale tanecznego show symbolicznie pożegnała się ze sztucznymi włosami i pokazała "nową siebie".

<< ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA >>

Krótkie blond włosy to już przeszłość. Tym razem Kazadi postawiła na "mocną" metamorfozę i ogoliła głowę na łyso. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. I choć takie uczesanie wydaje się być idealne na lato, nie do końca przypadło do gustu jej fanom:

Pati, co Ty zrobiłaś :(
Gdzie Twoje włosy?
Przepraszam, ale ładniej ci było w tamtych prześlicznych, długich włoskach - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie.

Screen z Instagram.com Instagram.com/__kazadi__

Jednak nie wszyscy krytykowali zmianę. Niektórzy internauci stwierdzili, że włosy i tak odrosną, a obecna fryzura nadaje Patrycji pazura:

No wyglądasz zajebiście. Tak z pazurem.
Precz z perukami, tak wyglądasz genialnie, a nie jak sztuczna lala.
W takie upały to najlepsza fryzura, a włosy i tak odrosną.

Screen z Instagram.com Instagram.com/__kazadi__

Patricia wydaje się być jednak zadowolona z finalnego efektu. Spójrzcie tylko na filmik, w którym tańczy i wygłupia się machając głową w rytm muzyki ;)

A jak Wam się podoba jej metamorfoza? Zagłosujcie w sondzie!

Tak Patricia Kazadi prezentowała się w czerwcu w finale "You Can Dance":

amelka

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba Patricia Kazadi w nowej fryzurze?
Więcej o:
Komentarze (62)
Patricia Kazadi niedawno nosiła taką fryzurę. Myślicie, że już niczym Was nie zaskoczy? A jednak! "Pati, co Ty zrobiłaś?"
Zaloguj się
 • astreblue

  Oceniono 59 razy 47

  o rany, włosy to nie ręka czy stopa - odrastają. po co te dramaty... sama w życiu nie zgoliłabym włosów na łyso - ale jeżeli taka fryzura odpowiada Patricii, to jej sprawa w końcu może sobie robić na własnej głowie to co chce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 68 razy 26

  Ups, na filmie wygląda jak dzika z buszu w tańcu rytualnym. Brakuje tylko malunków na ciele i pokrywek w uszach.

 • observanto

  Oceniono 43 razy 25

  nie da się czegoś napisać, żeby jej nie obrazić

 • browaryr

  Oceniono 44 razy 18

  szaman nakazał...

 • Gość: j.a.

  Oceniono 73 razy 13

  mam dosyc tego natrętnego monstrum

 • sensacja

  Oceniono 40 razy 10

  Wygląda jak Amber Rose i niestety, nie jest to komplement.

 • baga105

  Oceniono 29 razy 9

  Co za różnica, i tak jest bardzo atrakcyjna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX