Bobbi Kristina pożegnana przez ojca. "Jestem kompletnie odrętwiały". Są wstępne wyniki sekcji zwłok

Bobbi Kristina Brown zmarła 26 lipca. Media w USA opublikowały już wstępne wyniki sekcji zwłok dziewczyny.

Koroner hrabstwa Fulton ogłosił wstępne wyniki badań ciała 22-letniej córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Bobbi Kristina zmarła w hospicjum, a sekcja "nie wykazała oczywistej przyczyny śmierci ani znaczących urazów".

Nie zidentyfikowano nowych czynników mogących przyczynić się do jej śmierci. Zostaną wykonane dodatkowe badania laboratoryjne. Sąd wydał już nakaz udostępnienia potrzebnych dokumentów - czytamy.

Akt zgonu wystawiony będzie dopiero po zakończeniu badań, co "może potrwać kilka tygodni". Tyle przyjdzie poczekać na ogłoszenie oficjalnej przyczyny śmierci Bobbi Kristiny. Tymczasem oświadczenie do mediów przesłał jej ojciec.

Krissy była i jest aniołem. Jestem kompletnie odrętwiały. Nasza rodzina musi znaleźć sposób, by żyć z jej duchem pośród nas i oddać cześć jej pamięci. Nasza strata jest niewyobrażalna. Opłakujemy naszą dziewczynkę i dziękujemy wszystkim za modlitwę za Krissy oraz naszą rodzinę - napisał Bobby Brown.

Śmierć Bobbi Kristiny, wcześniej kwalifikowana jako wypadek, będzie teraz badana przez policję w sprawie o morderstwo. Głównym podejrzanym jest jej były partner, Nick Gordon. W jego imieniu wypowiedziała się teraz mama, Michelle Gordon.

Odejście Bobbi Kristiny było druzgoczące dla Nicka i naszej rodziny. Nick kochał Krissy i dbał o nią. Cierpiał każdego dnia rozłąki. Nick i nasza rodzina jest w żałobie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. W tej ciężkiej chwili pozostajemy w modlitwie i pamięci z rodzinami Houston i Brown - napisała w oświadczeniu przesłanym do mediów.

Pod koniec czerwca rodzina córki Whitney Houston złożyła pozew oskarżający chłopaka Bobbi o spowodowanie obrażeń zagrażających jej życiu i kradzież 11 tysięcy dolarów w czasie, kiedy przebywała w śpiączce. W treści dokumentu sądowego ujawniono, że znaleziona w wannie 22-latka miała wybite zęby i opuchnięte wargi. Policja już wcześniej brała pod uwagę udział byłego partnera w incydencie, ale żadne zarzuty kryminalne nie zostały wówczas postawione.

Śmierć córki Whitney Houston była szeroko komentowana w amerykańskich mediach.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS