Bobbi Kristina pożegnana przez ojca. "Jestem kompletnie odrętwiały". Są wstępne wyniki sekcji zwłok

Bobbi Kristina Brown zmarła 26 lipca. Media w USA opublikowały już wstępne wyniki sekcji zwłok dziewczyny.

Koroner hrabstwa Fulton ogłosił wstępne wyniki badań ciała 22-letniej córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Bobbi Kristina zmarła w hospicjum, a sekcja "nie wykazała oczywistej przyczyny śmierci ani znaczących urazów".

Nie zidentyfikowano nowych czynników mogących przyczynić się do jej śmierci. Zostaną wykonane dodatkowe badania laboratoryjne. Sąd wydał już nakaz udostępnienia potrzebnych dokumentów - czytamy.

Akt zgonu wystawiony będzie dopiero po zakończeniu badań, co "może potrwać kilka tygodni". Tyle przyjdzie poczekać na ogłoszenie oficjalnej przyczyny śmierci Bobbi Kristiny. Tymczasem oświadczenie do mediów przesłał jej ojciec.

Krissy była i jest aniołem. Jestem kompletnie odrętwiały. Nasza rodzina musi znaleźć sposób, by żyć z jej duchem pośród nas i oddać cześć jej pamięci. Nasza strata jest niewyobrażalna. Opłakujemy naszą dziewczynkę i dziękujemy wszystkim za modlitwę za Krissy oraz naszą rodzinę - napisał Bobby Brown.

Śmierć Bobbi Kristiny, wcześniej kwalifikowana jako wypadek, będzie teraz badana przez policję w sprawie o morderstwo. Głównym podejrzanym jest jej były partner, Nick Gordon. W jego imieniu wypowiedziała się teraz mama, Michelle Gordon.

Odejście Bobbi Kristiny było druzgoczące dla Nicka i naszej rodziny. Nick kochał Krissy i dbał o nią. Cierpiał każdego dnia rozłąki. Nick i nasza rodzina jest w żałobie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. W tej ciężkiej chwili pozostajemy w modlitwie i pamięci z rodzinami Houston i Brown - napisała w oświadczeniu przesłanym do mediów.

Pod koniec czerwca rodzina córki Whitney Houston złożyła pozew oskarżający chłopaka Bobbi o spowodowanie obrażeń zagrażających jej życiu i kradzież 11 tysięcy dolarów w czasie, kiedy przebywała w śpiączce. W treści dokumentu sądowego ujawniono, że znaleziona w wannie 22-latka miała wybite zęby i opuchnięte wargi. Policja już wcześniej brała pod uwagę udział byłego partnera w incydencie, ale żadne zarzuty kryminalne nie zostały wówczas postawione.

Śmierć córki Whitney Houston była szeroko komentowana w amerykańskich mediach.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Bobbi Kristina pożegnana przez ojca. "Jestem kompletnie odrętwiały". Są wstępne wyniki sekcji zwłok
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 56 razy 40

  Smutne to bardzo.
  Szkoda zbyt szybko przerwanego jej młodego życia.
  Szkoda, że jej mama zmarnowała swój wielki talent.
  Szkoda, że w świecie istnieją narkotyki, dopalacze i nadużywany jest alkohol.
  Szkoda, że tak dużo wspaniałych osób przez te świństwa odeszło.
  Szkoda, że nie potrafili poradzić sobie z uzależnieniami.

 • Gość: blablabla

  Oceniono 70 razy 10

  Nie rozumiem tego całego zamieszania i mnóstwa artykułów o niej.Zmarła ćpunka, która była znana z tego,że miała słynną matkę (również nie bez skazy).No i co z tego?Wiele osób traci życie codziennie - młodszych/starszych, może nawet bardziej wartościowych niż jakaś celebrytka od siedmiu boleści.

 • Gość: hyjh

  Oceniono 1 raz 1

  ten cały gordon - gnida, powinien siedzieć, tak to już jest że jak matka 19 letniemu dziecku odejdzie, a dzieciństwo było trudne, to wszystko sypie się, znam taki przypadek, dziecko 16 letnie, wychowywane w rodzinie z deficytami uczuciowymi, odeszła matka i wszystko sie skończyło, po jej śmierci 3 lata odeszła dziewczyna, złe towarzystwo, alkohol, wypadek, koniec, matki ciągną za sobą biedne niesamodzielne dzieci

 • mgr.nauk

  Oceniono 25 razy -9

  To fajnie. Już się nie mogłem doczekać wyników sekcji.

 • Gość: Polak

  Oceniono 35 razy -25

  Też zaczynała od "leczniczej" marihuany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX