Agnieszka Szulim w nowym show z dziećmi. Korwin Piotrowska ostro komentuje. Chyba zbyt ostro. Fani oburzeni

Karolina Korwin Piotrowska słynie bezkompromisowych opinii na temat show-biznesu. Z założenia zabawny komentarz o nowym programie, który poprowadzi Agnieszka Szulim, można odebrać jednak jako trochę nietaktowny.

Agnieszka Szulim zaskoczyła internautów, śledzących jej profil na Instagramie, gdy kilkanaście dni temu wrzuciła zdjęcie ze spaceru z małym dzieckiem. Intrygujący podpis: "trenuję", skłaniał fanów do spekulacji, że prezenterka przymierza się do macierzyństwa. Magazyn "Flesz" podaje inną interpretację. Jego zdaniem Szulim przygotowuje się raczej do nowego projektu - jesienią w stacji TVN zadebiutuje program "Aplauz, Aplauz", który poprowadzi. Wybór Szulim, która sama nie ma dzieci, na gospodynię show z maluchami wydał się niektórym widzom zaskakujący.

Agnieszka Szulim Instagram.com/aganajezykach

O komentarz magazyn poprosił Karolinę Korwin Piotrowską. Jej zdaniem Szulim powinna sobie poradzić. Dziennikarka użyła zaskakującej argumentacji.

Program o dzieciach to jazda bez trzymanki, bo nic nie da się przewidzieć. Szulim przez tyle lat trenowała na zwierzętach, które rozumieją maksymalnie 120 słów, więc z dziećmi z pewnością nie będzie większych problemów - cytuje dziennikarkę magazyn.

Porównanie dzieci do zwierząt wypadło, delikatnie mówiąc, niefortunnie. Zwróciła na to uwagę jedna z internautek komentująca artykuł udostępniony na Facebooku przez Piotrkowską.

Porównuje Pani dzieci do zwierząt? To mógł powiedzieć tylko ktoś bezdzietny - napisała.

Wpis z Facebooka Karoliny Korwin-Piotrowskiej Facebook.com/pages/Karolina-Korwin-Piotrowska

Trudno przypisywać Piotrowskiej złe intencje. Jak jednak interpretować ostre reakcje niektórych z fanów na komentarz dziennikarki? Faktycznie zagalopowała się w porównaniach, a może internauci rozpętali niepotrzebną burzę?

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS