Bal Dziennikarzy. Już trwają przygotowania. Jedna z największych imprez charytatywnych roku odbędzie się...

Po wielkim sukcesie XVI Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się 7 lutego 2015 roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej, rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji imprezy. XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy zaplanowano na 23 stycznia 2016 roku.

Przedstawiciele wszystkich mediów oraz osobistości ze świata polityki, biznesu i kultury spotkają się tradycyjnie już w Auli Politechniki Warszawskiej. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z Balu, będzie pomoc podopiecznym Fundacji "Dorastaj z Nami", wspierającej edukację dzieci, których rodzice zginęli pełniąc służbę publiczną oraz Fundacji "Po Drugie" otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym i patologią.

<< TAK BAL WYGLĄDAŁ W MINIONYCH LATACH >>

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała z inicjatywy dziennikarzy z różnych mediów i jest organizacją non-profit. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i wiele innych. Prezesem Zarządu jest Mateusz Hładki, dziennikarz TVN, a w Zarządzie znajdują się dziennikarka Polsatu Agnieszka Milczarz oraz Anna Kołtunowicz z "Gazety Wyborczej". Funkcję Przewodniczącej Rady pełni Katarzyna Kolenda-Zaleska z TVN.

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzymat. prasowe

Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Charytatywni.allegro.pl, za organizację Balu odpowiadać będzie Rochstar Events, a za kontakt z mediami magnifiCo S.A.

Red