Zofia Zborowska wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od razu krytyka. Odpowiedziała piosenką. Wymowną

Udział córki Wiktora Zborowskiego w show "Twoja Twarz brzmi znajomo" to dla wielu widzów zaskakująca wiadomość. Aktorka zasłynęła swego czasu ostrą krytyką koncertu Rihanny w Gdyni i nie należy raczej do "grzecznych" celebrytek. Do takich nie można zaliczyć też jej "odezwy do hejterów".

Zofia Zborowska dołączyła do grona uczestników trzeciej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do tej pory słynęła z epizodycznych ról w serialach, podkładania głosu w filmach, przyjaźni z Martą Wierzbicką i... krytyki Rihanny. Aktorce bardzo nie spodobał się występ gwiazdy w Gdyni w 2012 roku. Jej zdaniem wokalistka była "wyćpana", a show skwitowała krótkim "ch** nie artystka". Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje "niestandardowe" zdjęcia.

<< ZOBACZ, CO POKAZUJE W SIECI >>

Show Polsatu jeszcze nie wystartowało, a Zborowska już zyskała na popularności. Wygląda na to, że doszło jej też kilku hejterów. Do nich wszystkich wystosowała "odezwę" na Facebooku. Aktorka podzieliła się nagraniem, na którym śpiewa:

W d***i to mam.

Piosenkę opatrzyła komentarzem:

Jakby ktoś miał wątpliwości, co myślę na temat artykułów na mój temat.

Zofia ZborowskaFacebook.com/ZosiaZborowska

A co Wy myślicie o udziale Zborowskiej w show? Podoba Wam się jej podejście do sprawy?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS