Kinga Rusin na Malediwach z ciężarną Ferenstein-Kraśko. Obie w bikini, a to jeszcze nic!

Dziennikarka i żona Piotra Kraśki wybrały się razem na wakacje. Poleciały na Malediwy, gdzie korzystają z uroków pięknej pogody i dostępu do ciepłego morza. Obie panie nie tylko relaksują się na plaży, ale i aktywnie spędzają czas na nurkowaniu.
Kinga Rusin na Malediwach Dziennikarka wypoczywa w towarzystwie przyjaciółki, Karoliny Ferenstein-Kraśko Kingę Rusin i Karolinę Ferenstein-Kraśko łączy nie tylko miłość do koni, ale i uwielbienie do zagranicznych podróży. Przyjaciółki wybrały się ostatnio na wspólny urlop, a zdjęcia z błogiego wypoczynku na Malediwach pokazały na Instagramie. Przyjaciółki chętnie korzystają ze słonecznej pogody, ale nie siedzą bezczynnie na plaży - obie zdecydowały się na kurs nurkowania. Czy to będzie ich nowe hobby? Zdjęcia mówią wszystko - zarówno Kinga Rusin, jak i Karolina Ferenstein są zachwycone tym sportem. W komentarzach pod wakacyjnymi kadrami możemy dowiedzieć, że następnym razem do sławnych przyjaciółek dołączy Natalia Klimas. Zatem czekamy na wspólne fotki całego trio!

Kingę Rusin i Karolinę Ferenstein-Kraśko łączy nie tylko miłość do koni, ale i uwielbienie do zagranicznych podróży. Wybrały się na wspólny urlop, a zdjęciami z błogiego odpoczynku chętnie dzielą się na swoich instagramowych profilach. Na fotkach możemy podziwiać nie tylko egzotyczne widoki, ale i wdzięki obu pań w bikini. Zarówno dziennikarka, jak i żona Piotra Kraśki mogą pochwalić się świetnymi figurami.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z WAKACJI >>

Przyjaciółki korzystają ze słonecznej pogody, ale nie siedzą bezczynnie na plaży. Morskie kąpiele to nie wszystko. Obie zdecydowały się na kurs nurkowania. Czy to będzie ich nowe hobby? Zdjęcia mówią wszystko - zarówno Kinga Rusin, jak i ciężarna Karolina Ferenstein były zachwycone nowym sportem. Panie niektóre z egzotycznych fotek oznaczyły hashtagami: nieważne gdzie, ważne z kim. W komentarzach pod wakacyjnymi kadrami możemy dowiedzieć, że następnym razem do sławnego grona przyjaciółek dołączy Natalia Klimas:

#zazdrość - napisała córka znanej projektantki.
Natalia Klimas następnym razem dołączysz do nas!!! - natychmiastowo odpisała Karolina Ferenstein.

Zatem czekamy na wspólne wakacje całego trio ;)

Zobacz, jak żona Piotra Kraśki prezentuje się na salonach. Ta kreacja wzbudziła wielką ciekawość:

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS