"Weronika Rosati z nowym ukochanym". Kim jest Jonathan Tybel? TEN hashtag z jej Instagramu tłumaczy wszystko

Piotr Adamczyk i Weronika Rosati przestali być parą, więc tabloidy bawią się w swatki. On miał ratować złamane serce z nieznajomą cyklistką, ona odkryć miłość w ramionach przyjaciela.
Weronika Rosati z nowym ukochanym? Kim jest Jonathan Tybel? Piotr Adamczyk i Weronika Rosati przestali być parą, więc tabloidy bawią się w swatki. On miał ratować złamane serce z nieznajomą cyklistką, ona odkryć miłość w ramionach przyjaciela. Piotr Adamczyk jeździ rowerem po Majorce z nieznajomą brunetką. I tyle faktów, bo poza prywatnymi zdjęciami z Facebooka niewiele wiadomo. O rozstaniu z Weroniką Rosati aktor milczy. Ona najpierw otworzyła się przed pismem "VIVA!", a potem wróciła na plan zdjęciowy do USA. W wolnym czasie spotkała się ze starym znajomym, Jonathanem Tybelem. W 2012 roku krążyli razem po polskich salonach. Teraz ich wspólne zdjęcia m.in. dla "Życia na gorąco" stały się zwiastunem rychłego romansu. Rosati szybko rozwiała wątpliwości na Instagramie. Wystarczył jeden hashtag. #bestfriendsforever - najlepsi przyjaciele na zawsze. Tyle więc jeśli chodzi o romans. Tybel jest tylko przyjacielem Rosati! Sądząc po zdjęciach z Soho House w West Hollywood, w przyjęciu brała udział paczka znajomych a Weronice towarzyszyła jej mama, Teresa Rosati. A tak Rosati i Tybel bawili się w Polsce kilka lat temu.

Piotr Adamczyk jeździ rowerem po Majorce z nieznajomą brunetką. I tyle faktów, bo poza prywatnymi zdjęciami z Facebooka niewiele wiadomo. O rozstaniu z Weroniką Rosati aktor milczy. Ona najpierw otworzyła się przed pismem "VIVA!", a potem wróciła na plan zdjęciowy do USA. W wolnym czasie spotkała się ze starym znajomym, Jonathanem Tybelem. W 2012 roku krążyli razem po polskich salonach. Teraz ich wspólne zdjęcia m.in. dla "Życia na gorąco" stały się zwiastunem rychłego romansu. Rosati szybko rozwiała wątpliwości na Instagramie. Wystarczył jeden hashtag.

#bestfriendsforever - najlepsi przyjaciele na zawsze.

Weronika Rosati i Jonathan Tybel Screen z Instagram.com/weronikarosati

Tyle więc jeśli chodzi o romans. Tybel jest tylko przyjacielem Rosati!

Sądząc po zdjęciach z Soho House w West Hollywood, w przyjęciu brała udział paczka znajomych a Weronice towarzyszyła jej mama, Teresa Rosati. A tak Rosati i Tybel bawili się w Polsce kilka lat temu.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: