Renata Kaczoruk pokazała selfie bez makijażu. Zapomniała dodać, że również BEZ STANIKA

Selfie modelki to raczej żadne zaskoczenie, regularnie publikuje fotki na swoim profilu. Tym razem możemy ją zobaczyć w naturalnej i dziewczęcej odsłonie. Ale tu nie ma też...
Selfie Renaty Kaczoruk Selfie modelki to raczej żadne zaskoczenie, regularnie publikuje fotki na swoim profilu Renata Kaczoruk należy do tych osób, które nie boją się pokazać bez makijażu. Nawet gdy nie ma na sobie make-upu, wygląda świeżo i naturalnie. Udowodniła to na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na swoim instagramowym profilu. Dostrzegliśmy ponadto, że modelka zapomniała także o... staniku. Ale ten "szczegół" zasłoniła ciemną poduszką. Fotkę opisała zestawem zabawnych hashtagów: Moi nienajlepsi lajowicze najlepiej lajkują moje selfies... Co robić ;)) Taka karma modelki <3 Selfie z rana bez śniadania. No make-up, hungry, hungry model, good morning - możemy przeczytać w podpisie. Co na to internauci? Oczywiście rozpływali się w zachwytach: Fakt, co zrobić, jak taka piękna z Ciebie dziewczyna? Cudowna Dołączamy się do zachwytów!

Renata Kaczoruk należy do tych osób, które nie boją się pokazać bez makijażu. Nawet, gdy nie ma na sobie make-upu wygląda świeżo i naturalnie. Udowodniła to na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na swoim instagramowym profilu. Prócz braku kosmetyków na jej twarzy dostrzegliśmy, że modelka zapomniała także o... staniku. Ale ten "szczegół" zasłoniła ciemną poduszką. Fotkę opisała zestawem zabawnych hashtagów:

Moi nienajlepsi lajowicze najlepiej lajkują moje selfies... Co robić ;)) Taka karma modelki <3 Selfie z rana bez śniadania. No make-up, hungry, hungry model, good morning - możemy przeczytać w podpisie.

Renata Kaczoruk Instagram.com/renul_ka

Co na to internauci? Oczywiście rozpływali się w zachwytach:

Fakt, co zrobić, jak taka piękna z Ciebie dziewczyna?
Cudowna

Screen z Instagram.com Instagram.com/renul_ka

Dołączamy się do zachwytów!

Renata Kaczoruk do tej pory nie udzielała wywiadów. Ostatnio zrobiła wyjątek i zgodziła się na pierwszą rozmowę przed kamerami. Zobacz, co powiedziała:

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: