Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 15 lat. I BARDZO NIETYPOWE hobby. "Niesamowita!"

Córka aktorskiej pary posiada nietypowe zainteresowanie. Marysia Błaszczyk ma 15 lat i ogromny talent do tworzenia ciekawych charakteryzacji. Specjalizuje się w... makijażach na Halloween.
Hobby Marysi Błaszczyk Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 15 lat Córka aktorskiej pary posiada nietypowe zainteresowanie. Marysia Błaszczyk ma 15 lat i ogromny talent do tworzenia ciekawych charakteryzacji. Specjalizuje się w... makijażach na Halloween. Zarówno Ewę Gawryluk, jak i Waldemara Błaszczyka, możemy zobaczyć w serialu "Na Wspólnej". Oboje mają na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i serialowych. Mogłoby się wydawać, że ich jedyna córka pójdzie w ślady rodziców. Ale nastolatka znalazła inne, dość nietypowe hobby, które niejednej osobie zmrozi krew w żyłach. Pasję córki zachwalają jej rodzice, a Ewa Gawryluk na swoim profilu zachęciła do obserwowania konta córki. Niesamowita! Followujcie ją! - prosi aktorka. Pokusiliśmy się o zajrzenie na Instagram Marysi Błaszczyk i jesteśmy w szoku! Marysia pasjonuje się wykonywaniem upiornych makijaży i charakteryzacji rodem z horrorów. W jej dziełach możemy zobaczyć m.in. postać zombie, upiornego Jokera, czy rany cięte na ciele. Na większości zdjęć jest sama Marysia, która prezentuje efekty swoich charakteryzacji. A te są bardzo wiarygodne i świadczą o tym, że 15-latka jest obdarzona wielkim talentem. My jesteśmy przerażeni i zachwyceni jednocześnie!

Zarówno Ewę Gawryluk, jak i Waldemara Błaszczyka, możemy zobaczyć w serialu "Na Wspólnej". Oboje mają na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i serialowych. Mogłoby się wydawać, że ich jedyna córka pójdzie w ślady rodziców. Ale nastolatka znalazła inne, dość nietypowe hobby, które niejednej osobie zmrozi krew w żyłach. Pasję córki zachwalają jej rodzice, a Ewa Gawryluk na swoim profilu zachęciła do obserwowania konta córki.

Niesamowita! Followujcie ją! - prosi aktorka.

Pokusiliśmy się o zajrzenie na Instagram Marysi Błaszczyk i jesteśmy w szoku!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Marysia pasjonuje się wykonywaniem upiornych makijaży i charakteryzacji rodem z horrorów. W jej dziełach możemy zobaczyć m.in. postać zombie, upiornego Jokera, czy rany cięte na ciele. Na większości zdjęć jest sama Marysia, która prezentuje efekty swoich charakteryzacji. A te są bardzo wiarygodne i świadczą o tym, że 15-latka jest obdarzona wielkim talentem. My jesteśmy przerażeni i zachwyceni jednocześnie!

A jak Wam się podoba takie nietypowe hobby?

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 15 lat. I BARDZO NIETYPOWE hobby. "Niesamowita!"
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 108 razy 96

  to sobie dziewucha hobby znalazła, no ale lepsze takie niż być blogerką modową :-)

 • Gość: mimi

  Oceniono 66 razy 62

  Jest świetna, to jest ta obrzydliwe, że słabo się robi, ale to znaczy, że jest dobra:) Zdolniacha mała

 • omajgad

  Oceniono 51 razy 49

  Charakteryzator to zawód jak każdy inny. Fajnie, że już wie co chce robić w życiu.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 33 razy 29

  co fuj co fuj? jedni lubią kanapki inni pełzające tałatajstwo na talerzu....
  Maryśkę znam osobiście, naprawdę fajna skromna dziewczyna. A to że interesuje się charakteryzacją to akurat zaj****sta sprawa. Zawód jak najbardziej filmowy (nie każdy musi być aktorem). A to że teraz robi makijaże upiorne... Cóż taki wiek... Jak miałam 15 lat to oglądałam nałogowo "Piątek 13-tego" czy właśnie "Halloween" :) przejdzie jej :)

 • Gość: laura

  0

  zdolna dziewczyna;-)wiekszosc z tych fotek wyglada bardzo realnie a do tego niestety trzeba miec wyobraznie i nie maly talent i ona z cala pewnoscia to ma.trzymam kciuki oby nie zabraklo jej determinacji i zeby dazyla do celu w spelnieniu kazdego marzenia

 • Gość: Basia

  Oceniono 25 razy -13

  Stanowczo za dużo horrorów ogląda !!!

 • justa567

  Oceniono 38 razy -22

  Fuj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX