Avril Lavigne? Kristen Stewart? Nie jesteście nawet blisko. Za moment mocno się zdziwicie. (To mężczyzna!)

Osoba, którą widzicie na zdjęciach, w ostatnich latach bardzo rzadko pojawia się publicznie. Za każdym razem, gdy to zrobi, zaskakuje nowym wizerunkiem. Nie inaczej jest tym razem.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zaskakuje nas swoją metamorfozą. Zdarzało nam się też mieć problemy z identyfikacją przed spojrzeniem na podpis. W tym przypadku, zwłaszcza w ujęciach od tyłu, nie byliśmy nawet pewni co do płci bohatera zagadki. W długich włosach z różowymi pasmami i paznokciami w tym samym kolorze ulicami Nowego Jorku przechadzał się we środę...Macaulay Culkin.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

35-letni aktor sławę zyskał rolą w kultowej serii filmów o Kevinie. W dorosłym życiu wiodło mu się zdecydowanie gorzej. Trzy lata temu media obiegło przerażające zdjęcie wyniszczonego Culkina, zmagającego się z uzależnieniem od twardych narkotyków. Na szczęście aktor problemy ma już za sobą, obecnie realizuje się przede wszystkim jako muzyk w założonym przez siebie zespole "The Pizza Underground". Jak widać, z podobną fantazją, co do nazywania projektów muzycznych, podchodzi do swojego wizerunku. Jak podoba Wam się jego nowa odsłona?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS