"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest pełna lista uczestników. Zagrobelny, Szroeder... Jedno nazwisko zaskakuje

Już jesienią wystartują nowe ramówki stacji telewizyjnych. Polsat stawia na dwa sprawdzone i najpopularniejsze formaty: "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Podobno obsady obu już skompletowano. A skład "TTBZ" może zaskoczyć.
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy listę uczestników Zagrobelny, Szroeder... Jedno nazwisko zaskakuje Show, w którym polscy artyści za sprawą spektakularnych charakteryzacji wcielają się w role innych gwiazd, okazał się hitem stacji Polsat. Nic więc dziwnego, że we wrześniu widzowie zobaczą kolejną odsłonę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znana jest już pełna obsada show. W programie wezmą w nim udział: Krzysztof Respondek, Natalia Szroeder, Michał Kwiatkowski, Łukasz Zagrobelny, Zofia Zborowska, Katarzyna Glinka, Bartosz Kasprzykowski i Monika Dryl. Nas zaskakuje nazwisko Bartka Kasprzykowskiego. Aktor raczej stroni od udziału w produkcjach reality show. Ostatni raz pojawił się tego typu programie w 2009 roku - wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami". W poprzednich edycjach show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrali: Stefano Terrazzino, Marek Kaliszuk oraz Katarzyna Skrzynecka.

Show, w którym polscy artyści za sprawą spektakularnych charakteryzacji wcielają się w role innych gwiazd, okazał się hitem stacji. Nic więc dziwnego, że we wrześniu widzowie zobaczą kolejną odsłonę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Znana jest już pełna obsada show. Wezmą w nim udział: Krzysztof Respondek, Natalia Szroeder, Michał Kwiatkowski, Łukasz Zagrobelny, Zofia Zborowska, Katarzyna Glinka, Bartosz Kasprzykowski i Monika Dryl.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nas tu zwłaszcza zaskakuje nazwisko Bartka Kasprzykowskiego - aktor raczej stroni od udziału w produkcjach typu reality show (przynajmniej od 2009 roku, gdy wziął udział w "TzG", jeszcze w telewizji TVN i zajął drugie miejsce).

Przypomnijmy, że poprzednie edycje show wygrali: tancerz, Stefano Terrazzino, aktor Marek Kaliszuk oraz obecna jurorka w programie, Katarzyna Skrzynecka.

Uczestniczką ostatniej edycji "TTBZ" była piosenkarka, Katarzyna Cerekwicka. Zobacz, co mówiła o jego kulisach:

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest pełna lista uczestników. Zagrobelny, Szroeder... Jedno nazwisko zaskakuje
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 15 razy 9

  Szroeder będzie tak marna jak Czartoryska.

 • Gość: emanuel

  Oceniono 4 razy 2

  Paschalska wypadła świetnie w ostatniej edycji :)

 • omajgad

  0

  Kto to jest Szroeder???

 • Gość: korespondek

  Oceniono 5 razy -1

  Pan Respondek to okropnie wkurzajacy gosc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX