Weronika Książkiewicz jeszcze niedawno nosiła taką fryzurę. Zdecydowała się na DUŻĄ zmianę

Aktorka od dłuższego czasu nosi krótką, blond fryzurę. Wraz z nadejściem cieplejszych dni postawiła na małą odmianę. Czyżby przedłużyła włosy?
Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę Gwiazda przedłużyła włosy? Weronikę Książkiewicz od dłuższego czasu nosiła krótką fryzurę, jednak ostatnio zdecydowała się na małą zmianę. Aktorka rzadko bywa na branżowych imprezach, ale za to jest aktywna na Instagramie - dzięki temu możemy podziwiać efekt metamorfozy. Jak się okazało, gwiazda przedłużyła włosy i zdecydowała się na nieco ciemniejszy odcień blondu. Uwagę zwraca także bardzo subtelny makijaż, który idealnie pasuje delikatnej urody aktorki. Jak Wam się podoba? My uważamy, że zmiana jest na plus, choć nie ukrywamy, że krótka fryzura też miała swój urok.

Weronika Książkiewicz na branżowych imprezach nie bywa zbyt często, ale za to jest aktywna na Instagramie. Na najnowszym zdjęciu dostrzegliśmy u niej sporą zmianę. Gwiazda przedłużyła włosy. Jak teraz wygląda? Oceńcie sami:

Weronika Książkiewicz Instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Uwagę też zwraca bardzo delikatny makijaż na twarzy aktorki. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? My uważamy, że zmiana jest na plus! Choć nie ukrywamy, że krótka fryzura też miała swój urok ;)

Książkiewicz wyznała niedawno, że żałuje sesji w magazynie "Playboy". Zobacz, co powiedziała w zaskakującym wywiadzie:

amelka

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS