Gwyneth Paltrow to "chodząca elegancja". Ale ona ma nogi! Pojawił się jednak pewien "kłopot": Trzeba było zapłacić prawie...

Amerykańska aktorka ma niesamowicie długie i smukłe nogi. Nic dziwnego, że tak chętnie je eksponuje. Wyglądała świetnie - to fakt. A amerykańskie i brytyjskie portale, żeby nie było tak kolorowo, "przyczepiły się" do innego aspektu wystąpienia aktorki.

Gwyneth Paltrow gościła ostatnio w Nowym Jorku, gdzie była gwiazdą konferencji poświęconej blogom prowadzonym przez kobiety. Na imprezie pojawiła się ubrana w oryginalny zestaw, który podkreślił atuty jej wysportowanej sylwetki. Do szortów dobrała białą koszulę i czarny klasyczny żakiet. Stylizację uzupełniła ciężkimi butami na wysokim słupku. Jej wygląd zachwycił nie tylko nas, ale i zagraniczne media, które chwaliły jej styl.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>
Paltrow to prawdziwa długonoga piękność i chodząca elegancja. Jej opalone nogi w bardzo krótkich spodenkach prezentowały się świetnie! - opisywał "Daily Mail".

Brytyjski portal skupił się nie tylko na wyglądzie 42-latki. Przemówienie Gwyneth było główną atrakcją konferencji. A za możliwość wysłuchania jej uczestnicy musieli zapłacić 599 dolarów. I choć chętnych na wzięcie udziału w imprezie nie brakowało, ta kwota mogła nieco zaskoczyć:

Za przywilej wysłuchania aktorki na żywo trzeba było zapłacić prawie 600 dolarów! Cóż, jak widać, można zarabiać nie tylko na rolach filmowych - kąśliwie skomentował "Daily Mail".

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS