Kuba Wojewódzki na wakacjach. Na bogato? "Jaki wilk, takie Wall Street"

Kuba Wojewódzki spędza wakacje nad polskim morzem. I to bardzo aktywnie. Swoimi wrażeniami podzielił się na Instagramie.
Kuba Wojewódzki na wakacjach Kuba Wojewódzki spędza wakacje nad polskim morzem Pusto, wokół przestrzeń, a Kuba Wojewódzki zmierza w stronę zachodzącego słońca. I tylko rumak jest stalowy, i w dodatku latający, co sprawia, że porównanie do samotnego jeźdźca z westernu nie jest zupełne. Aha, zamiast suchych piasków pustyni, morska woda u brzegów polskiego wybrzeża, zgadliście, mokra. Hashtagi, jakimi showman ozdobił nagranie, są niezwykle rozbudowane i nie chcąc im odbierać urody, prezentujemy je w całości. #jaki#wilk#takie#wall#street#sopot#hel#fly#away#kubawojewodzki I wszystko jasne. Polski "Wilk z Wall Street" szaleje w śmigłowcu nad Sopotem i Helem. Ty, Kuba, wrażliwy jesteś. Zachód słońca fotografujesz. No, no, zdziwko. No i udali się w stronę zachodzącego słońca - pisali podekscytowani internauci. Początkowo Kuba Wojewódzki skojarzył nam się z samotnym jeźdźcem? Teraz wszystko jasne: to samotny wilk. Oj, żebyśmy nie powiedzieli tego w złą godzinę.

Pusto, wokół przestrzeń, a Kuba Wojewódzki zmierza w stronę zachodzącego słońca. I tylko rumak jest stalowy, i w dodatku latający, co sprawia, że porównanie do samotnego jeźdźca z westernu nie jest zupełne. Aha, zamiast suchych piasków pustyni, morska woda u brzegów polskiego wybrzeża, zgadliście, mokra. Hashtagi, jakimi showman ozdobił nagranie, są niezwykle rozbudowane i nie chcąc im odbierać urody, prezentujemy je w całości.

#jaki#wilk#takie#wall#street#sopot#hel#fly#away#kubawojewodzki

I wszystko jasne. Polski "Wilk z Wall Street" szaleje w śmigłowcu nad Sopotem i Helem.

Ty, Kuba, wrażliwy jesteś. Zachód słońca fotografujesz. No, no, zdziwko.
No i udali się w stronę zachodzącego słońca - pisali podekscytowani internauci.

Początkowo Kuba Wojewódzki skojarzył nam się z samotnym jeźdźcem? Teraz wszystko jasne: to samotny wilk. Oj, żebyśmy nie powiedzieli tego w złą godzinę.

alex

Aplikacja PlotekAplikacja Plotek


Więcej o: